Baltic Logistic Solutions - Darba intervija

Sveicinati personal dala BLS strada izcili uzaicinaja mani parunas atnacu izgaju interviju teica ka pazvanis pec 2 dienam ka esmu pieniemts darba pec nedelas atnaca izzina ka tomer neesmu vajadzigs es paprasiju kapec BLS atbildeja ka amats uz kuru es pretendeju vairak neikeiste,pec 3 nedelam man zvana vel reiz mes atkal aicinam jus uz parrunam taja pasa amata :)Sorry es esmu bezearbnieks man nav liekas naudas lai braukatu pie jums aprunaties pectam vel atbrauc noformeties pec tam vel aisbrauc sataisit par savu naudu ovp,tad sanak ne jus man maksasiet a man jasamaksa lai iestatos pie jums darba.Vel tads variants ka BLS personal dalai japarada ka vini strada un vini vienkarsi dzena cilvekus ka saka krievi galockas del.

28.02.2020

BondsBonds 28.02.2020

Atrada kādu citu, jo bija pieteicies agrāk, bet tas pazuda. Paliki tu.. Nav raķešu zinātne.