Baltic Logistic Solutions - Darba devējs

Sveiki,
Uzņēmums SIA “BALTIC LOGISTIC SOLUTIONS” kas atrodas Liepu aleja 4, Rāmava,
Ķekavas pag., Ķekavas nov.
19.12 pirms pulksten 17:00 noliktavā iebruka lielās stalažas kur atradās cita uzņēmuma produkti.
Šajā negadījumā cilvēks izglābās par mata tiesu no tā, lai tas vis neuzgāztos virsū un lai tam nebūtu letāls iznākums.
Protams uzņēmumam ir liels zaudējums vairāku tūkstošu eiro apmērā jo produkti bija saplēsti
Kā jūs domājiet ko uzņēmums darīja lietas labā?
Tai vieta, lai domātu par darbinieka drošību un labsajūtu par to ka darbinieks gandrīz gāja bojā tai vietā 20.12. datuma tika paziņots, ka būs jānāk strādāt svētku dienās.
Visi tak svētkus plāno laicīgi un it īpaši ziemsvētkus, bet izskatās, ka uzņēmums domā tikai par savu peļņu un ne par darbinieka drošību. ‘’Kas zina varbūt vēl kaut kas var iebrukt’’
lūk arī raksts par to http://m.nra.lv/latvija/232076-kekava-sabruk-noliktavas-stalazas-evakue-150-cilvekus.htm
Lai tauta redz kādi, tad Latvijā ir godīgi uzņēmumi, vai tad atkal ir nepieciešams traģiskais Maximas gadījums, lai kaut kas mainītos?

S susurassste 21.12.2017

Kādēļ anonīmais rakstītājs neuzrāda iemeslu, kura dēļ tas notika...
tad nu lūk zināšanai - ja ir ..., kur ar pacēlāja dakšām iebrauc stalažās un tās saliec, tad cits iznākums nav gaidāms...
nez kāpēc tas šeit nav pieminēts...

J janisindriksons99 15.11.2018

Vainīgos meklēs pēc tam. Galvenais ir cilvēku drošība darba vietā un punkts BLS izceļās!