www.sudzibas.lv Baltic Doors Systems SIA Krāpšana, slikts serviss, attieksme

Baltic Doors Systems SIA - Krāpšana, slikts serviss, attieksme

Labdien,
gribu padalīties savā stāstā par metāla durvju ielikšanu. Piezvanīju uz uzņēmumu sia baltic doors systems. Izstāstīju, ko vēlos, uzreiz tika piedāvāts, ka atbrauks, nomērīs un tad ieliks durvis. Durvju apdare pakalpojuma komplektā neietilpst. Zvans no uzņēmuma ka esot atnākušas durvis, atsūtīja bildes, izvēlējos, tika noteikta diena durvju ielikšanai. Nauda par durvīm un ielikšanu tika pārskaitīta, pirms durvju ielikšanas. Es cenšos cilvēkiem uzticēties, jo pati strādāju godprātīgi. Atbrauca divi strādnieki, sestdienas dienā, izlauza vecās durvis, ielika jaunas un aizbrauca (neiedziļinošās ielikšanas procesā, jo stāsts nav par to) . Pati klāt nebiju, mamma man ir slims un vecs cilvēks, aiz lieliem priekiem durvis no ārpuses pat neiedomājās apskatīties. Taču vērīgā kaimiņiene kas dzīvo pretī, uzreiz pamanīja bukti no ārpuses. Kad aizbraucu pati, jā tiešām durvīs ir bukte un iekšpusē plaisa! Uzrakstīju uzņēmumam e-pastā vēstuli, par to ko esmu ieraudzījusi. Uz ko man nebija nekādas atbildes, nākamajā dienā zvanīju pati, atbilde bija uzreiz sekojoša - pasūtīsim jaunas durvis un brauksim mainīt.
Pagāja kāds laiks, klusums no uzņēmuma puses, nolēmu zvanīt pati, atbilde uzreiz sekojoša - oktobra beigās brauksim mainīt durvis. Pienāca oktobra beigas, klusums, zvanu novembra sākumā - atbilde - nedēļas nogalē brauksim mainīt durvis. Prasu noteikt konkrētāku laiku, jo visi esam aizņemti un aizbraukt uz ērgļiem prasa laiku. Un tagad seko interesantākais - sestdienas vakarā zvana uzņēmuma vadītājs un prasa man - vai durvīm no ārpuses bija plēve?
- es atbildu nē. Uz ko seko atbilde, kas vēlāk tika atsūtīta man arī uz e-pastu:
- atcererējos, ka durvim
ārpuse nekādas aizsargplēves nebija visi iespējamie defekti bija redzami.
Drīzāk ka kaimiņi kuri mēbeles pārvietojusi šajā laika uzmetuši būs virsu kādu divanu. Iekšpuses defekts ari tajā paša zona pret trieciena vietu. (tiešais teks nokopēts no e-pasta)
tad nu man rodas jautājums, kādu bukti redzēja kaimiņiene?
Otrs jautājums, kapēc tik pēkšni viss tika pagriezts pret klientu?
Protams ar šo rakstu lieta nebeigsies, vērsīšos pēc juridiskās palīdzības. Bet gribu brīdināt citus cilvēkus - uzmanieties, sadarbojoties ar šo uzņēmumu!