www.sudzibas.lv Baltic Doors Systems SIA Ņirgāšanās par darbiniekiem

Baltic Doors Systems SIA - Ņirgāšanās par darbiniekiem

Darba vieta nav nodrošināta ar pašām minimālākajām higiēnas prasībām. Nav ierīkota ne tolete, ne ūdens. Arī apkure praktiski nestrādā. Darba vietā atnākot ir tik pat grādi cik ārā uz ielas. Uz lūgumu nodrošināt kaut minimālās higiēnas prasības, draud ar atlaišanu no darba.

N natalja.ivanova 20.11.2019

Kurā pilsētā veicāt siltuma un labierīcību pārbaudi?

M Marja123koko 24.11.2019

JĒKABPILĪ, kā klients parakstīju līgumu par logu iegādi, pašāi rokas sala ka nevareju piltspalvu noturēt. Un cik zinu tad VC un ūdens tur nav joprojām, brīnos ka SES nav aizvēris to bodīti ciet.

Problēma ir jau atrisinājusies.
Darbiniece BEIDZOT ir pametusi darbu pēc pašas vēlēšanās.
Šobrīd meklējam darbinieku kuram malkas apkure (PROT kurināt krāsni), logu mazgāšana, durvju priekšas noslaucīšana, firmas akciju ielaikošana Feisbukā neuztvers ka ņirgāšanos pret darbinieku, bet normālu darbu.
Tualete 80m attālumā. Protams var sagādāt problēmas ja esat ar kustību traucējumiem. (bet viss tiek atrunāts pie stāšanās darbā)
Un draudi par atlaišanu ir pašas darbinieces izdomāts sacerējums.