www.sudzibas.lv Baltic Data Cenšas apčakarēt

SIA Baltic data - Cenšas apčakarēt

Gandrīz pirms diviem gadiem veikalā baltic data, atrodas TC mols, krasta ielā 46 iegādājos video karti GTX 550 Ti, ražotājs Club3, cena 94Ls. Karte sabojājās, bet garantija tai vēl bija, kas aizveda mani līdz kontaktam ar šo piečakarētāju uzņēmumu vai precīzāk tieši TC mols esošo personālu. Aiznesu karti līdz veikalam, viss notika normāli, kā jau tam vajadzētu būt, bez ievērojamiem sarežģijumiem, pagāja gandrīz mēnesis kad viņi ar mani sazinājās, sakot: karte ir saņemta veikalā un jūs varat tai nākt pakaļ, bet dienu vai divas pirms šī zvana nosūtīju epastu viņiem, saņemot atbildi un apliecinājumu, ka kartei tika konstatēts defekts, kas nav nekāds brīnums( un vis ticamāk nav labojams) ,un tā tiks apmainīta pret līdzvērtīgu, šos pašus vārdus viņi teica bojātās kartes iesniegšanas dienā! Lai gan teiktais nemaz neatbilda patiesībai, kad aizbrauci līdz veikalam man centās iesmērēt to pašu veco karti, sakot, ka tā ir jauna, tā vizuāli nemaz neizskatījās jauna, bet gan tā pati karte, kuru iesniedzu. Vairākas reizes dzirdot no tiem ''ģēnijiem'' vienu un to pašu frāzi, devos prom no veikala, lai zvanītu uz baltica data ofisu, kas arī bija diezgan bezjēdzīgi. Sākumā viens vīrieties apliecināja, ja man ir vēlēšanās saņemt vietā citu karti, to protams varot izdarīt jebkādām problēmām. Šai brīdi viss izklausījās cerīgi, šim vīrietim aprakstīju situāciju, viņs solīja sazināties ar personālu, bet tā vietā viņš, piečakarēja mani un pēc kādām 40 min saņēmu zvanu no tā paša numura, tikai šoreiz pie klausules bija cits vīrietis, viņš aprakstīja muļķīgā balsī situāciju - bla bla bla jūs varējāt ņemt vietā citu karti, kas bija pretstatā ar to, ko saka TC mols ''ģēniji'', ka viņi tomēr nekādi nevar iedot vietā citu, pamatojot to ar līdzvērtīgi muļķīgiem argumentiem kā ofisa darbinieki. Pēc neilgas sarunas ar šo vīrieti panācu savu taisnību un saņēmu vieta jaunu karti, ar jaunu garantiju. Briesmīgi tizla padarīšana! Mans ieteikums - uzmanieties no TC pašreizējā personāla. Trīs vai četri jaunu puiši visticamāk centīsies jūs apčakarēt.

O

S smīkņa 26.12.2013

Vecā videokarte tika salabota vai nē? Veikalam nav pienākums piešķirt citu videokarti, ja bija iespējams salabot iepriekšējo.

O ODD 27.12.2013

Itkā bija, bet joprojām tas ir pilnīgā pretstatā tam ko viņi teica par videokartes apmaiņu, bez iemesla veikala pārdevēji un ofisa darbinieki neteiktu, ka bojājuma gadījumā apmaina!