www.sudzibas.lv Baltic Data Tirgo brāķētas elektronikas preces

Baltic Data - Tirgo brāķētas elektronikas preces

Pirms dažiem mēnešiem nopirkām tajā veikalā 2 metru garu typec - typec lādēšanas kabeli pār samēra augstu 16 eur cenu. Pārdevējs deva zvērestu ka tas kalpos godam un pēc tam vel mazbērni to mantos pa cik tā ir kvalitatīvs un izturīgs vads. Pēc diviem mēnešiem izņemot to type-c spraudni ārā no viedtālruņa tas sadalījās rokās uz divām daļām, pat metāliskus vadiņus varēja saredzēt. Tas izskatījās pēc tīra ražošanas defekta. Atnācām uz veikalu lai prasīt samainīt to, bet pārdevējs tikai izjokojas kāpēc mēs par diviem mēnešiem nepaspējam mazbērnus piedzimt un atteicas veikt garantijas solījumus. Īsumā: dārgi tirgo brāķētas elektropreces, pārdevējs naidīgs. Nerakstītu ja tas būtu pirmais tāds gadījums ar Baltic Data, pirms dažiem gadiem uzpirku tur viedtālruni ar kaut līdzīgu rezultātu.

06.04.2024