www.sudzibas.lv Baltic Data Slikts serviss un apkalpošana

Baltic Data - Slikts serviss un apkalpošana

Pasūtīt preci šajā veikalā - ir lieliskā iespēja zaudēt divas nedēļas savas dzīves un rezultātā nedabūt datoru, ko esat meklējuši dažas dienas, salīdzinot daudzas preces daudzos veikalos. Es izvēlējos veikalu BalticData un tas bija mana kļūda. Izvēloties klēpjdatoru šajā veikalu tīklā, pāris dienu laikā pēc pasūtījuma noformēšanas es saņēmu atteikumu, it kā klēpjdators vairs nav pieejams noliktavā, bet, kad es sazinājos ar veikalu pa e-pastu - man paskaidroja, ka viņiem ir iekšēja sistēmas kļūda un klēpjdators joprojām ir pieejams, mani palūdza noformēt pasūtījumu no jauna, un pēc tam es atkal pieteicos līzingam. Pēc veiksmīgas apstiprināšanas aizskrēju veikalā, lai saņemtu savu klēpjdatoru, bet uzreiz uzzināju - klēpjdators vēl nebija aizsūtīts uz veikalu, bet piezvanot uz biroju man pateica, ka klēpjdators tika pārdots no noliktavas, kamēr es gaidīju apstiprinājumu uz līzingu. Sanāk, kamēr pasūtījums ir pilnīgi noformēts, pastāv risks, ka jūs rezultātā tērējat daudz laika uz nevajadzīgiem procesiem, vienkārši, lai beigu beigās dzirdētu veikalā, ka klēpjdators būs pēc pāris dienām, bet pa tālruni no biroja "atvainojiet, portatīvie datori atrodas noliktavā Lietuvā, haha", bet pēc pusstundas no tā paša cilvēka - "atvainojiet, dators vairs nav pieejams, jo tika pārdots".

Atbilde no Baltic Data Pārstāvja atbilde 17.08.2018

Paldies, katra atsauksme mums ir svarīga un liek uzlabot mūsu klientu apkalpošanu.
Jā, diemžēl, pie pirmā pasūtījuma mums bija notikusi sistēmas kļūda, par ko arī atvainojamies.
Vēlamies informēt, ka līzinga pieteikšana nerezervē preci, jo atteikuma gadījumā Baltic Data paliek zaudējumos.
Parasti līzinga noformēšana aizņem pāris stundas, tāpēc preces šī procesa laikā netiek iztirgotas, Jūsu gadījumā tās bija 4 dienas.
Mēs atvainojāmies un piedāvājām datoru alternatīvas ar labākiem parametriem un par labāku cenu.

A Aiga 21.08.2018
Bojajums

НЕ ПОКУПАЙТЕ ТАМ НИЧЕГО, купите вещь, она изначально окажется дефектная, они ничего не поменяют - предложую сходить в сервисс и попробывать починить с жаргоном Гитлера. Короче бомж пакеты там работают