www.sudzibas.lv Baltic Data Slikts serviss Liepājas veikalā.

Baltic Data - Slikts serviss Liepājas veikalā.

Novembrī aiznesu datoru Baltic Data veikalā. Bija sarunāta Windows pārinstalēšana. Nododu es datoru ap 11: 00. Saņēmu tikai 8 vakarā. Samaksāju 25 eiro par instalāciju. Atvedu datoru mājās. Un aizmirsu par viņu. Šodien izdomāju viņu ieslēgt. Bet to ko es ieraudzīju... Tas bija šausmas. Nevajadzīgas programmas, daudz ikonu uz desktopa. Man liekās vecākais windows labāk izskatījās. Tā kā es tagad neesmu liepāja, nav iespējas atbraukt... Bet kādreiz tāda iespēja būs! Ok, ikonās ir izdzēstas. Bet sistēma bremzē nereāli! Labāk atrast citu vietu jūsu remontam.

03.12.2018

Atbilde no Baltic Data Pārstāvja atbilde 04.12.2018

Atvainojamies par radušos situāciju. Labprāt vēlētos Jums palīdzēt, bet tam būtu nepieciešama sīkāka informācija. Lūdzu atsūties savu kontaktinformāciju uz klientu apkalpošanas e-pastu [email protected].
Ceram uz turpmāku pozitīvu sadarbību, Jūsu Baltic Data