www.sudzibas.lv Baltic Data Slikts serviss

Baltic Data - Slikts serviss

Sveiki. 2022. Gada 20. Novembrī veikalā uz garantijas remontu tika nodots portatīvais dators, kurš tika nopirkts par 1300€. Pirmo mēnesi pacietīgi gaidījām un netraucējām viņu darbam. Pēc tam jau sākām zvanīt un interesēties par datoru. Pirms ziemassvētkiem tika pateikts, ka dators ir saremontēts tiek testēts un pēc iespējas ātrāk tikšot atgriezts. Pagāja svētki un datoru neesam atguvuši. Visu laiku tiek atbildēts, ka dators iesprūdis servisā.
Nekad vairs neiepirkšos šajā veikalā, ko jau arī izdarīju. Bija veikalā noskatīts monitors par 250€, bet sakarā ar šo gadīju monitoru nopirkām pie cita tirgotāja. Iesaku citiem izvērtēt pirkumus šajā firmā.
Izkatās, ka būs bez tabu cienīgs sižets.

17.01.2023

S Spuris 17.01.2023

Ir diezgan laba kompānija Dateks .Servisa ziņā cik esmu iegadājies ir ok pie viņiem un arī tehnika labi darbojas. Man ir pie viņiem pirktie klāpjadatori divi,kuri pirkti pirms četriem gadiem un lieliski darbojas joprojām.Cenu ziņa arī būs labāks nekā Baltic Data un domāju ka piedāvajumu klāsts lielāks .Tacu labio gan diemžel vienā un tai pašā servisā visi pārdevēji,ja kaut kas noiet greizi.Monopols.

S Solvita Spriņģe 17.01.2023

Paldies par ideju. Šodien tika atzvanīts un piedāvāja izvēlēties jaunu datoru. Protams ne tādu kā mūsu, jo viņiem nebija pieejams. Process iekustējies un ļoti ceru, ka būs ar labu rezultātu. Jelgavas puiši bija ļoti atsaucīgi un laipni.

S Spuris 17.01.2023

Noteikti ka būs labs rezultāts

S skerams 22.01.2023

Ar mani tas pats un vēl sliktāk, proti, beidzot saņēmu datoru, kurš nav salabots.

S Solvita Spriņģe 27.01.2023

Sveiki. Labs rezultāts. Tikām pie jauna datora. Paldies Baltic Data par to😉