www.sudzibas.lv Baltic Data Slikts serviss

Baltic Data - Slikts serviss

Vakar aizgāju uz veikalu prasīju ipad maciņu parādīju modeli viņiem bija pēdējie man teica ka deresa aizgāju majas pa maz bija aizgaju vakara teica ka kase noņemta lai nak rit atnācu no rita man pateica ka bišķin ieplestām iepakojums nepieņēma vel viena sūdzība ir par to ka pasūtīju maku telefonam man teica kad pirmdien vai otrdien bus beigas bija tik piektdien ļoti slikts servis vairāk neko nepirkšu no viņiem žel ka Rd Elektronika ostmala ir slēgta pagaidām braukšu labāk uz salu to Rd elektronisku un vairs pie baltik data neiepirkšos loti slikta kompānija

20.06.2020

R

L laxerl 20.06.2020

Tātad pat līdzi nebiji paņēmis iekārtu? Pateici man kautkāds ipad tik un tik collas iedod maciņu.. Vienmēr iekārtu ņemam līdzi uz pārbaudi vāciņiem. Par piegādes laikiem tas tak sīkums 2 vai 3 dienas. Tad noteikti nezini kādus piegādes laikus dod RD electronics un cik ļoti kavējas. Pilnīgs bezsakars. Es ieteiktu runāt cilvēciski ar pārdevēju nevis kā notiek 99% gadījumos nomet uz galda man neder atdod naudu. Pat esmu redzējis veikalā cik pretīgi cilvēki uzvedas.

R Romet 20.06.2020

Viņi man teic pirmdien vai otradien bus es tagat RD elektronika pasutiju maciņu par 15 ero parādīju modeļa nosaukumu nau obligat jāņem iekārtu ja modeli pateica man pecs svetkiem atnaksa no RD elektronika redzes ka deres man 2019 gada modelis ir to maciņu ko iedeva tas bija 2017 gada man veikala teica ka vajadzetu derēt bet 2017 gada modeļa maciņš uz 2019 gada modeli nedera veikala ja strada tad jāzina kads maciņš uz 2019 gada tada tada modeļa der viņiem veikala bija pedejais maciņš viņiem tik vajadzeja notirgot pedejo maciņu afēristi RD elektronika pasaka ka taij diena bus pie viņiem pat pars dienas atrak atnāk

R Romet 20.06.2020

Un es naudu neprasīju apakaļ es teicu lai apmaina pret manu modeli