www.sudzibas.lv Baltic Data Piegādes laiku neievērošana

Baltic Data - Piegādes laiku neievērošana

Pasūtīju preci no Baltic Data internet veikala ar piegādi uz Omnivia Pakomatu spicē.
Preci pasūtīju un apmaksāju 15.04.2020. Plānotais piegādes laiks norādīts 16.04.2020 pēc 17: 00.
Preci saņēmu tikai 23.04.2020. Biju 2 reizes zvanījis uz veikalu ar jautājumu, kad prece būs saņemama, bet atbilde abas reizes bija viena un tā pati: šodien izsūtīs rīt dabūsiet. Abas reizes apmānīja. Norādītais plānotais preces saņemšanas datums bija vienīgais iemesls kāpēc preci iegādājos tieši šajā veikalā, bet pēc šādas attieksmes vairs neko nepirkšu šajā veikalā. Es saprotu, ka prece var kavēties par 1 vai max 2 dienām, bet ne jau par nedēļu. Ļoti neapmierināts ar šī veikala attieksmi pret klientiem. Nevienam neiesaku šo veikalu.

27.04.2020

F