www.sudzibas.lv Baltic Data Krāpšana, preces nepiegādāšana, meli

Baltic Data - Krāpšana, preces nepiegādāšana, meli

Krāpnieku un zagļu kantoris, kas pēc preces apmaksas vairāk nekā nedēļu Rīgā nespēj vai negrib piegādāt preci un ignorē un neatbild uz zvaniem vai e-pastiem. Pilnīga zagšana! Nožēlojams kantoris! Prece tika apmaksāta 5.01.2021 un zagļu kantoris solīja piegādāt 7.01.2021, bet, protams, ka prece joprojām nav piegādāta pat 12.01.2021. Secinājums - nekad neko nepērciet no šī kaktu kantora!

12.01.2021

Atbilde no Baltic Data Pārstāvja atbilde 05.03.2021

Labdien!

Dēļ šī brīža situācijas Latvijā un visā pasaulē, kad visiem tiek mudināts preces iegādāties attālināti, visas kurjerpasta kompānijas ir ļoti noslogotas un to šķirotavās veidojās Rindas, attiecīgi preču saņemšana no piegādātāju noliktavām, kā arī preču piegādes gala klientiem jau kopš pagājušā gada novembra pamatīgi kavējās. Ceram, ka pasūtīto preci saņēmāt un tā darbojās, kā iecerēts.

Ļoti atvainojamies par sagādātajām neērtībām un būsim pateicīgi, ja palūgsiet Sudzibas.lv izņemt šo sūdzību no publikācijām.

Ar cieņu,
Jūsu Baltic Data

U

T Taisnīgums99 12.01.2021

Jus tachu informeja, ka piegade var kaveties. Turklat kave jusu shoferis nevis baltic data.

U Ubanga 12.01.2021

Neviens nav informējis. baltic data kantoris ir krāpnieki.

T Taisnīgums99 12.01.2021

Nemelojiet, noteikumos tas ir rakstits.