Baltic Data - Krāpšana

Pārdevējam palūdzu display porta vadu. Viņš man tādu arī iedeva palūdzu vai iespējam uztaisīt arī atlaidīti. Atbilde: Jā protams.
Cena par vadu 12 eur.
Es vēl nobrīnijos par cenu bet labi citur nebija paņēmu.
Aizbraucot mājās konstatēju ka vada patiesā cena 8.45 pēc viņu pašu mājas lapas datiem.
Atgrioežoties man apgalvo ka pats vainīgs ka piekritis canai 12 eur,
lai gan iepakojums nebija attaisīts un čeks bija uz vietas līdz.
Sajūta līdzīgi kā tirgū kur cenas uz vietas izdomā un skatās uz klienta reakciju, ja samaksā tad pats vainīgs.

19.10.2019

A Anonīmais_ezis 19.10.2019

Visi normāli cilvēki zina, ka pirkt netā ir lētāk neka uz vietas. Šādu praksi piekopj teju visi veikali Latvijā. ? Te pekši BD ir tas sliktais. Un neviens nav liedzis Tev pirkt vadu netā, tātad - jā, pats piekriti.

What? 19.10.2019

Veikalos vienmēr ir uzcenojums. Tava kļūda arī tajā, ka nepameklēji internetveikalā sākumā.
No likuma puses skatoties, šoreiz nestrādās tas, ka atradi citur lētāk. Pat ja tas bija viņu internetveikalā. Precei viss ir kārtībā.

O Otis 19.10.2019

Vispār jau cena interneta veikalā un cena parastā veikalā atšķirās zināmu iemeslu dēļ, bet nu man jau apnicis vairs tajos skaidrojumos iedziļināties.

Man šeit gan vairāk abrīno tas te sacaumais ''vai var atlaidīti'' kontingents, bet beigās vēl sūdzmanis iedrukā ''Sajūta līdzīgi kā tirgū''. Come on! Ak, šie visi atlaižu kļenčītāji, haļavu meklētāji. Pamēģiniet kādā Rietumeiropas veikalā pat ieminēties par kādu ārpus akcijas atlaidi (hihihi). Ja tev vajag , tad pērc! Pēc tam tikai redzēji netā ,ka ir lētāk.. tāds kapeikp*sēju piegājiens. pirms tam nevarēji to pārbaudīt?

Joe Rogans👽 19.10.2019

Internetveikalam nav jāmaksā par telpu īri, darbiniekiem, dažreiz pat nav noliktavas, pasūta uzreiz no ražotāja. Tā kā pats vien esi vainīgs. Es JBL austiņas veikala noskatīju pa 129.00€, kad palūdzu par interneta veikala cenām, tad uzreiz bija 98.99€

_ _Barons_ 20.10.2019

Aaaaaak dievs vai šitā nožēlojamā atlaižu ubagošana arvien tiek praktizēta?..
Taču vēmiens nāk no šitiem kadriem.
Labi vien ir tev šitā sanāca. Skopais maksā divtik.

vaigudauzitajs 20.10.2019

Šajā rakstā viss ko saprast ir ka pārdevējs jokojot piekritis un lošara nesaprata, tā kā ikdienā, kad ubagojot pie tirgus, viss pa nopietno uzņmets.