www.sudzibas.lv Baltic Data Briesmīgs/ bezkaunīgs pārdevējs

Baltic Data - Briesmīgs/ bezkaunīgs pārdevējs

Ogres Baltic Data pārdevējs/ konsultants Mikus ir bezkaunīgs un nekompetents pārdevējs! Ne vienu reizi vien esmu novērojusi viņa bezkaunīgo attieksmi pret klientiem! Katru reizi, kad ierodos veikalā, un viņš strādā, ne sveiki, ne labdien, laikam pārāk aizņemts ar savu telefonu, reizēm pat jāgaida vairākas minūtes kamēr atnāks un apkalpos, vai brīžiem pat jaiet klāt pašai un jauzrunā! Bija arī gadījums kad iegādājos pāreju datoram, lai strādātu ekrāns, un uz vietas bija visādas pārejas, un pārdevējs mikus piedāvāja divas dažādas pārejas, kas, protams, aizejot mājās, pēc viņa paskaidrotā, nestrādāja un nepildīja savu funkciju. Nākamajā diena devos atpakaļ uz veikalu, un, protams, saņēmu atraidījumu ar vārdiem! Visam taču ir jāstrādā, noteikti nemākat kaut ko salikt un naudu atpakaļ nedodam. Necentos pretoties, jo nav primā reize kad pēc pirkuma saskaros ar šadu situāciju. Kā arī ienākot iekšā veikalā esmu dzirdēJusi veikala darbinieku starpā, diezgan skaļos vārdos, lamājamies viens uz otra ar rupjiem vārdiem! Es, kā kliente, kura apmeklē veikalu bieži, ieteiktu veikala vadībai aprunāties ar pārdevējiem par šadu attieksmi pret klientiem! Tas nav normāli! Vai jūs, vadība, sekojat līdzi, ko pieņemat darbā? Brīnums, ka nav vairāk sūdzību par šo indivīdu - pārdevēju. Pēc vairāku gadu pieredzes, kā veikala apmeklētājai, veikalā iepirkties vairs nevēlos.

03.02.2023