www.sudzibas.lv Baltic Data Bezkaunīgs pircējs

Baltic Data - Bezkaunīgs pircējs

Šodien 21 novembrī es kļuvu par liecinieku kādai nelāgai izdarībai, kad pircējs rupjā veidā pieprasīja naudu par savu pirkumu. Nekaunējās draudēt pārdevējam pat tad, kad veikalā atradās pircēji. Citēju "Tu zini, kas es esmu?" "Tu neesi tajā vietā, lai man ko teiktu" "Atdod naudu". Abi vīrieši ieradās veikalā un sāka sarunu ar pārdevēju agresīvā veidā. Loģiski, ka pārdevējs uz to atbildēja ar tekstu, ka tiks izsaukt apsardze. "Mums ir tiesības 7 dienas saņemt naudu atpakaļ" Pārdevējs teica, ka tāds tiesības ir tikai interneta tirdzniecības vietās, bet ne šeit. Vīrieši sāka palikt agresīvi un cits citu pārtraukt, paaugstināt savu balsi. Beigās pārdevējs atdeva viņiem naudu. Vīrieši atvadoties draudēja, ka pilsēta ir maza.

Lūk tā.

B

knausis 21.11.2012

T Tiicis 22.11.2012

"Vai viņš nevicināja arī sarkanas krāsas apliecību? Ja jā, tad jau tas būs ieradies no tālās padomijas."
- Vai tad tu nezini, visiem policijas darbiniekiem ir sarkanas krāsas apliecības, a.k.a. "sarkanās tiesības"