Baltic Cleaning SIA - Zagļi

Nevienam neiesaku vērsties pie šī tā saucamā uzkopšanas pakalpojumu sniedzēja, aferistu kantoris! Tātad, biju pasūtījusi uzkopšanu dzīvoklī, Baltic Cleaning paķēra mani ar zemākās cenas garantiju, ņemot vērā to faktu, ka naudiņu skaitu, un atgriezusies no atvaļinājuma vēlos savu mājokli pamatīgi iztīrītu.Tātad, viņi atbrauca, pēc telefona sarunas biju apmierināta ar summu, kura man tika nosaukta, taču uz vietas izrādījās, ka pieskaita viņi klāt naudiņu par katru sīkumu, un rezultātā izrādās, ka jāmaksā ir divas reizes vairāk, šī lieta mani šokēja, jo nebiju rēķinājusies ar šādiem izdevumiem un vairs nekad neizmantošu šā uzņēmuma sniegtos pakalpojumus.

B Baltic cleaning 21.11.2014

Labdien!

Cien. sesi 901, izlasot Jūsu sūdzību bijām ļoti pārsteigti, kāds sakars ar "zagļiem"?
Ja sanāca tā, ka Jums bija piedāvāts papildus piedāvājumi, Jūs varējāt atteikties no tiem un samaksāt tikai par to ko bijāt sarunājuši sākumā.
Droši vien iznāca pārpratums.
Ja nu tomēr Jums vēl uz sirds ir grūti, lūdz uzrakstiet uz Baltic cleaning administrācijas e-pastu: [slēpt]@baltic-cleaning.lv vai zvaniet pa to pašu numuru, kurš Jums ir.

Mēs nēesam "ZAGĻI", mēs esam godprātīgi sava darba izpildītāji.