www.sudzibas.lv Baltcom Slikts internets, slikts serviss

Baltcom - Slikts internets, slikts serviss

Pus gadu atpakaļ paņēmu to tizlo mobilo internetu kurš viņiem nāk no bite, jo vada internetu nav iespējams pieslēgties! Neiet vispār! Ātrums nekāds, ja pa dienu vismaz kaut ko var padarīt tad vakarā vispār kaut kāds murgs, vis kāras nekas neiet, go3 vai youtube vispār nav iespējams skatīties, ātrums 0.02mbps līdz 1mbps knapi velk! Un tās pašas Jelgavas centra! Baltcom jūs tur pārpīpējusi jagu? Par ko es jums maksāju naudu? !
Zvanīju viņiem, rakstīju vis bez jaga, sāka: restartējat rūteri, blin es viņu 20 reiz diena restartēju, tad Saka: pastaigāet pa māju ar rūteri var but kaut kur kautko noķerset.. Jūs to nopietni? Moz ka vel ar bungām riņķi jāpaskraida? Vai uz jumta uzkāpt? Un pa šo problēmu atbilde viena: mēs nodosim informāciju kaut kādiem tur mistiskiem tehniskiem darbiniekiem un jums atzvanīs. Ne viens ne vienu reizi nav atzvanīs. Mēļu un krāpnieku banda!

02.03.2021

Atbilde no Baltcom klientu serviss Pārstāvja atbilde 03.03.2021

Labdien!

Baltcom ir ļoti svarīgs mūsu klientu viedoklis, tādēļ pateicamies par sniegto informāciju.
Lūdzam, nosūtiet mums privātu ziņu ar telefona numuru un/vai klienta numuru, lai varam sazināties ar Jums par šo situāciju.

Paldies!
Ar cieņu, Baltcom