www.sudzibas.lv Balkan Com Pakalpojumu un produktu kvalitāte

Balkan Com - Pakalpojumu un produktu kvalitāte

Pasūtīju vārtu uzstādīšanu pie balkan com. Tika uzstādīts nice motors, ar šo brendu cik saprotu kompānija pārsvara strādā. Ziemas laikā 3 – 4 reizes katru gadu motors atteicās strādāt vairākas dienas pēc kārtas, laikam saistīts ir ar laika apstākļiem. Uzreiz pēc garantijas laika, proti diviem gadiem, motors apstājas vispār. Pasūtīju remontu pie balkan com, pēc apskates firmas viens no vadītājiem teica, ka motors ir beigts un remonts maksas dārgāk nekā jauns motors. Uzticējos, pasūtīju jaunu arī no blakan com. Sabojāto motoru vēlāk izskatīju pats un izrādās problēma bija elementāri novēršama pat neprofesionālam cilvēkam, bet jauns motors bija jau uzstādīts. Jauns motors tā pat kā vecais motors strādāja ar pauzēm ziemas laikā un pēc 1.5 gads saplīsa. Zvanot balkan com vadītājam un pastatot, ka pēc personīgas apskates motors nav darbināms un pēc prasības motoru aizstāt vai saremontēt, pat neatbraucot uz vietas saņemu atbildi, ka pats nebiju tiesīgs viņu pētīt un, ka tagad viņam ir tiesības atteikt motora remontā vai aizstāšana. Papildus komunikācija ar firmas vadību ir diezgan apgrūtināta jo kultūras līmenis šiem cilvēkiem ir diezgan zems un pasūtītāju pazemošanas izskatās ir viņu ikdienas norma.