LV RU

Balkan Com - Krāpnieki

Vēlējos uzstādīt žogu, kaut arī uzņēmumu piedāvājumu klāsts ir plašs izvēlējos ne tos pašus lētākos - SIA "BalkanCom", bet it kā drošu un uzticamu uzņēmumu. Diemžēl žogu uzlika 2 mēnešu laikā, kaut gan solīja 1 mēneša laikā, līdz ar to iekavējot man citus darbus. Pabeidzot darbus izrādījās, ka kopējā samaksa ir augstāka nekā bijām vienojušies sākumā - degviela palika dārgāka, materiāli, koks (no pātrstāvja vārdiem - pat piens ir palicis dārgāks), kaut gan paveicamais darba apjoms bija mazāks nekā sākotnēji tika plānots. Darba apjoms samazinās - mazāka samaksa?! Nekā BalkanCom domā tieši pretēji. Jāmaksā maksimāli viss un vēl jāpieliek. Protams varu piekāpties, bet saprāta robežās. tomēr Balkan Com piekāpties no savas puses nevēlējās. Kaut arī par darbu un materiāliem bija jau samaksāts 90%, un mēs nevarējām vienoties par 120 LVL (ko uzskatu, ka man nav jāmaksā) man tika piedraudēts, ka žogs tiks demontēts, vārti noņemti un aizvesti utt. Bija arī citi draudi. Nu īsumā varu sniegt tikai tās pašas "LABĀKĀS" atsauksmes. Blēžu kantoris.

R

Komentāri (7)

D dumusvece 04.06.2014

Meklēju firmu, kas man uzstādītu žogu. Liels paldies par informāciju- iešu šiem blēžiem ar līkumu.

O oleg semjenov 07.02.2016

BALKANCOM-ХАЛТУРЩИКИ!!!.Хотел я поставить откатные ворота ,позвонил я в эту (так называемую фирму)договорился о цене 980 евро у них она была средней по латвии.Ну (выторговал)30 евро.договорились о времени когда они приедут бетонировать фундамент под ворота и оборудования. Договорились что все будет крашено хаммерите. После бетонирования Человек с фирмы должен приехать за авансом в 200 евро,остальные после установки ворот.В назначеный день приезжает Рабочий привозит песок ,мешалку и т.д. я даю ему электричество и воду и уезжаю на работу.По приезду увидел уезжавшего рабочего.От его работы чуть КАНДРАТИЙ не хватил, ямку под фундамент грунт выбраный в размере 2-3 тачки вместо положеных 500 мм выкопал по ширине 200мм ,по длине вместо 1700мм всего лишь 1200мм глубина вместо 1000 по факту 500 пришлось проверить глубину выкопав яму рядом,вставил туда железную конструкцию которая грунтована грунтом а не крашеная хаммерите и ни какой опалубки просто в яму разровнял все мастерком и оставил на брусчатке размазаный раствор.Через 1 сутки все конструкции начали ржаветь, а что бы было через год?Утром рассмотрев все это вся семья и соседи были в шоке от такой Работы.Было решено все выломать и сделать как положено.Написали Фирме письмо с отказом от Их услуг.В ответ был звонок с угрозами и требовали заплатить за работу рабочего.Я предложил приехать и посмотреть что их Рабочий сделал.Ответ получил не в приличном виде,смысл такой ему пофиг что рабочий сделал, ехать смотреть не собирается.Требовал заплатить деньги.ОБХОДИТЕ СТОРОНОЙ ,ФИРМУ,balkancom!

G Gints Poloskovs 22.02.2018

Nekvalitativs un laika nepaveikts darbs

A ArvisLielais123 10.11.2018

Pasūtījām paceļamos vārtus. Katrā sarunā pat pirms pasūtījuma cena mainās.
Solītā mēneša laikā uzstādīja visu vairāk nekā divu mēnešu laikā un ar defektiem, kurus novērst negrib.
Līdz ar ko iekavējās viss pārējais un kopumā nācās patērēt vairāk naudas nekā paši vārti maksāja.
Servisa, garantijas nav, pieprasīja naudu par izdarīto un pazuda.

A A 10.10.2019

Man bija līdzīga pieredze. Sākumā bija viena cena, bet summā samaksāju par 20-30% vairāk. Izskatās, ka viņiem tā ir taktika. Cilvēka uzmanību pievilina ar zemāku cenu kā citiem, bet turpmāko darījuma attiecību laikā summu palielina, apelējot taisni pie tā ka tieši klients nevis viņi pie ši palielinājuma ir vainīgi.

O Otis 10.10.2019

Vai tad tāme sākumā nebija ? Tas ir kāds likumdošanas robs (?), ka neskatoties uz tāmēm var kruķīt summas pa labi un pa kreisi vai arī nav līdz galam atrunāti konkrētu darbu veikšanas punkti, kas radījuši papildus izmaksas ? Ja klients vienojās par vienu konkrētu summu, termiņu, tad tajā arī pēc līguma būtu jāiekļaujās.. pārējais jau ir savstarpējā komunikācijā, jo situācijas var būt dažādas. Ja kādam tas jau sāk radīt sava veida zaudējumus, tad kāds no iesaistītajiem nav profesionāls sava darba veicējs.

I Ingus54451 29.07.2020

Bijām pasūtījuši uzņēmumam paceļamos vārtus, visu laiku šis uzņēmums pieļāva kļūdas atzīstot to.
Pirmo reizei uztaisīja pilnīgi cita izmēra vārtus un pēc ilgas gaidīšanas (ap 1-2 mēnešiem) atveda šo, pec tam atkal gaidījām jaunu pievedeumu, jo šo viņi nevar pielabot - jo paši neko neražo. Aptuvnei pēc mēneša vai diviem vārti sāka kustēties un visi mehānismi palika brīvi. Kad runa gāja par garantijas jautājumu tā pazuda un tikai solīja, ka meistars atbrauks bet tā neviens arī neatbrauca. Jau ir pagājis ap gadu un ir domas mainīs šos vārtus prec citiem jauniem tikai jau normāla uzņēmumā!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes