www.sudzibas.lv Baby Store Žurkas noliktavā?

Babystore.lv - Žurkas noliktavā?

Veikalā Babystore.lv pirktiem bērnu ratiņiem bija nepieciešams garantijas remonts, vīrs nogādāja tos veikalā Ganību dambī 24a. Jāpiebilst, ka mans vīrs nav tas, kurš ikdienā lieto ratiņus, tāpēc īpaši detalizēti tos pētījis nebija.
Pēc 10 darba dienām, kad remonts bija pabeigts, gatavajiem ratiem pakaļ atkal devās vīrs, kurš, protams, tos aplūkoja, bet ne sīkās detaļās. Es pati atgriezos no ceļojuma un ieraudzīju ratiņus tikai pēc nedēļas un atklāju ļoti nepatīkamu lietu.
Ratu rokturī ir izvietots mazs plastmasas konteiners ar vāciņu. Šajā konteinerā bija palikusi līdz galam neizēsta paciņa ar maizes nūjiņām. Domājams, to bija gribējusi dabūt žurka, kura bija pamatīgi sagrauzusi konteinera vāciņu. Pašai mājās ir bijušas žurciņas kā mājdzīvnieki un es ļoti labi zinu, kā izskatās žurku zobu pēdas uz priekšmetiem. Šī žurka bija grauzusi ļoti ilgi un neatlaidīgi.
Saprotams, izteikt kaut kādas materiālas pretenzijas nedēļu pēc tam, kad manta saņemta no remonta un sākotnēji atzīta par veselu, nav nopietni, kas, protams, nemaina faktu, ka pārdot šos ratus, kad bernam tie vairs nebūs vajadzīgi, diez vai izdosies.
Vienkarši nepatīkami iztēloties, ka vietā, kur glabā bērnu preces, mierīgi rosās žurkas (kaut arī tā būtu tikai 1 žurka). Domāju, ka šāda varbūtība jāņem vērā potenciālajiem pircējiem un, jo īpaši, potencialajiem garantijas remonta izmantotājiem.
Vīrs sazinājās ar veikalu vienkārši lai informētu, ka šāda situācija ir radusies un iespējams viņiem vajadzētu kaut ko darīt ar savām žurkām, saņēma atbildi, ka tur neko nevar darīt, tam vispār nav nekāda sakara ar veikalu, remontejamās preces kaut kur ved utt. Protams, uz situāciju var skatīties arī tā, bet, tā kā klients pats ar garantijas remonta veicēju tiešā veidā nekomunicē un nekadu izvēli neizdara, manuprāt veikals šajā situācijā ir vienīgais, no kura principā var gaidīt kaut kādu rīcību, ja ne atbildību.
Tātad - ja nododat savus Babystore.lv pirktos ratus garantijas remontam, ņemiet vērā, ka tos uzglabās vietā, kur ir kā minimums 1 žurka. Ja Jūsu ratos nebūs nekā ēdama, Jūs par to, iespējams, neko neuzzināsiet. Vai arī uzzināsiet, jo tularēmija (žurku slimība) tiek nodota arī ar dzīvnieka urīnu. Es īsti nezinu, cik ilgi tularēmijas izraisītaji izdzīvo ārvidē, bet pati ideja par to, kā mazulis, kurš visu laiza un sūkā, sēž žurku apstaigātos un apčurātos ratos, liekas diezgan nelāga, vai ne?!

Atbilde no Babystore.lv Pārstāvja atbilde 08.11.2017

Cienījamie klienti,
Mēs atvainojamies par radušos situāciju un neērtībām, kuras Jums radušās.
Mūsu uzņēmumam ir ļoti svarīga katra klienta kvalitatīva apkalpošana, jo tikai rūpējoties par saviem klientiem mums ir izdevies izaugt vairāk kā 8 gadu laikā no neliela uzņēmuma par interneta veikalu ar 3 veikaliem, lai piedāvātu Jums arvien plašāku sortimentu un ērtāku preču iegādi. Mēs cenšamies atrast labākos risinājumus klientu problēmām, vienmēr rūpīgi izvēloties savus sadarbības partnerus. Šinī gadījumā, esam kopā ar Jums vīlušies mūsu sadarbības partnera piedāvātajā servisā un atteikušies no turpmākas sadarbības ar šo remontu veicēju. Apņemamies turpmāk vēl cītīgāk izvērtēt mūsu sadarbības partnerus, lai nekādā gadījumā neciestu mūsu individuālā pieeja katram klientam un serviss, kādu vēlamies nodrošināt Jums.
Ar cieņu, Babystore.lv administrācija!

I Ilze Vilcāne 01.11.2017

Pievienoju attēlu Babystore,lv žurkas grauzumam.