www.sudzibas.lv Baby Store Ejiet ar līkumu šitam veikalam

Babystore.lv - Ejiet ar līkumu šitam veikalam

Netērējiet laiku ar šito veikalu. Bērnu prece pasūtīta 8 dienas atpakaļ - ne miņas, ne ziņas. Uz epastiem neatbild, telefonu tur mobilo neviens neceļ. Nožēlojams kaktu kantoris. Ņemot vērā, ka tā ir bērnu prece, tiem kretīniem būtu jāpiedomā ko viņi dara un kā taisa biznesu.

14.12.2022

Atbilde no Babystore.lv Pārstāvja atbilde 15.12.2022

Labdien! Paldies par laiku, kuru veltījāt atsauksmei. Mums ir ļoti žēl par radušos situāciju. Šobrīd darba apjoms ir ļoti audzis, cenšamies visu izdarīt pēc iespējas ātrāk. Lūdzu uzrakstiet mums Jūsu pasūtījuma numuru uz [email protected]. Lai atrisinātu radušos situāciju, mums nepieciešams pārbaudīt informāciju.
Ar cieņu, Babystore komanda.

R

Good Intentions 14.12.2022

Tev arī būtu japiedomā, kā rakstīt sūdzību.

Good Intentions 14.12.2022

Cik ilgā laikā solija izpildīt? Jebkurā gadijumā 6 dienas(neskaitot brīvdienas), tas ir diezgan ātri un retums priekš interneta veikala.

M Māra Bubula 12.12.2023

Babystore.lv
KRĀPNIECĪBA!
No Babystore.lv pasūtīju rotaļlietu un veicu apmaksu. Pēc pāris dienām atnāca atbilde, ka šī rotaļlieta ir izpārdota. Sarakstē ar internetveikalu pasūtījums ir anulēts un pasūtījuma apmaksa tiks veikta 3-5 darba dienu laikā. Nu jau ir 8.darba diena. Uz epastiem neatbild, zvani un ierunātie ziņojumi arī tiek ignorēti. Šī rotaļlieta vēl joprojām ir "kā pieejama" šajā veikalā. Acīmredzot šāds ir internetveikala krāpniecības scenārijs. Neiesaku nevienam šeit iepirkties. Nav ne naudas, ne preces.