Baby Store - Vaditaja

Nopirku mazajai meitinai kurpites, uz viena pakarama bija divi sazadi izmeri, to perkot nepamaniju! Nebija dargi- 9 eur!! Aizgaju uz veikalu, noteikti, ka var apmainit, jo bija tiesham smukas kurpites par labu naudinu! Pardeveja teica, lai sagaidu veikalu vaditaju! Vina stav pie letes, pat klat nevar pienakt, rokas smirdiga ediens no kada bistro: Pirmais jautajums: Tev cheks ir?? Diemzel man nav, domaju var atrast pirms dienas pirkts! Jautaju vai nevar vnk samainit izmerus pareizus! Ne nevar! ta balss intonacija, attieksme ar visam " kotletem" rokas! Noliku uz galda kurpes un aizgaju! Esmu tur iepirkusies par lielam summam, ir karte! Bet attieksme pret berna vajadxibam un ka klientei! Nu par vienu labu klienty mazak!

Z Zemenīte6789 05.06.2015

Labdien, jūs gadījuma nejaucāt veikalu, Riga Plaza ir veikals Baby City nevis Babystore.

M manjunja4 16.06.2015

tiešam sajaucat veikālu, tiem nebijaklienta kartes vispar.droši zinu, tapec kā prasīju sev karti.unpēc līkuma, veikals nevar apmainīt kauk ko, jā Jums nav čeka.kazināt, kā jūs tos neesat nesājusi, ka nopirkāt vakar?viss pēc noteikumiem ir pareizi...