Baby Store - sortiments

Gribētu brīdināt visus jaunos vecākus, kas plāno izmantot Babystore veikala pakalpojumus. Internetveikals un tā sortiments jau izskatās gana skaisti bet kad, gultā gulēdama un nevarēdama nekur aiziet, es izveidoju sarakstinu ar precēm, kuras man vajadzētu un iedevu to vīram, izrādījās, ka veikalos no apmēram 30 precēm varēja dabūt tikai 5 (!) - pārsvarā higiēnas preces, kuras taču brīnišķīgi var nopirkt arī aptiekās. Nebija ne drēbju mammai, ne krūšturu, ne drebju bērnam, ne sedziņu, ne apmalīšu. Pie tam nebija tā, ka bija izvēlēta viena konkrēta prece, bija varianti. Un no vairākiem variantiem veikalā nebija nekā! Tā kā mīļie vecāki netērējiet labāk laiku ar šito "biznesu" un meklējiet sev uzticmāku veikalu, kur sortiments vairāk atbilst realitātei, nevis netiek atjaunināts gadiem.

U

A a vai nav vienalga 14.06.2015

Uz vietas patiešām ir diezgan maz, bet, ja iepriekšējā dienā sazvana, viņi no noliktavas atved. Ja kaut kas realitātē nav uz vietas, to meitenes pa telefonu pasaka.

M manjunja4 16.06.2015

Labdien!Jūs visu laiku gribat saņēmt tūlit pat un visu, bet aizmirstat, kā tā taču ir divas dažādas lietas-veikals un interneta veikals.Tur ir tik lielsveikals ar diviem stāviem pilns ar precem, bet tas ir tikai parastais veikals.Jā gribat visu-sūtiet pasūtījumu internetā.vai tiešam domajat, ka citās internet veikāliem VISAS preces ir uzreiz uz vietas?Cilvēki grib sēdēt mājās un neko nedarot visu saņēmt tulit pat un bez naudas vēl labāk.=)))stulbas

M Mierinsh 17.06.2015

šis ir labs veikals un nekad nav bijis problēmu, var taču piezvanīt un pajautāt

P primiscious 23.06.2015

Ka tik tie kas aizstav, nav ta midzena darbinieki :) ari man saka, ka esmu vainiga, ka man piegadaja vecu preci un ignoreja :D

L Lepnā Lavīze 23.06.2015

, , vai tiešam domajat, ka citās internet veikāliem VISAS preces ir uzreiz uz vietas?Cilvēki grib sēdēt mājās un neko nedarot visu saņēmt tulit pat un bez naudas vēl labāk.=)))stulbas" - reti nesakarīgs komentārs. Priekš kam tad ir internetveikali? Tieši tā - aizņemtiem cilvēkiem, kam nav laika bizot pa veikaliem. Un bez naudas?! Kurš internetveikals vispār kaut ko pārdod cilvēkiem bez naudas?! Viss ar priekšapmaksu.

1 1313 24.06.2015

Iveta умерла, пусть земля ей будет пухом. Соболезную родным и близким!

1 131313 24.06.2015

Ой. Ошибочка. Не умела. Но тварь, она и в Африке тварь!

N nastjuffok 08.02.2016

Заказали стульчик, у нас попросили предоплату. После предоплаты обещали втечении 2 недель стульчик. Прислали не тот. Потом обещали еще один прислать. Стульчик так и не дождались. Хорошо хоть деньги вернули