www.sudzibas.lv Baby Store Slikts serviss

Baby Store - Slikts serviss

Pasūtu internetā preci, nav nekāda apstiprinājuma e-pastā, neviens nepiezvana.
Pirmajā dienā pasaka, pašai interesējoties, ka prece būs 3 darba dienu laikā. Pēc tam zvanu, atbild, ka pēc pusotra mēneša varbūt.

Viena no sliktākajām klientu apkalpošanām e-komercijā, kāda pieredzēta.

Neiesaku.

09.12.2021

Atbilde no Babystore.lv Pārstāvja atbilde 09.12.2021

Labdien! Paldies, esam saņēmuši Jūsu sūdzību. Atvainojamies par radušos situāciju. Vēlamies to atrisināt, tāpēc lūdzu atsūtiet mums uz epastu [email protected] Jūsu pasūtījuma numuru un telefona numuru. Šobrīd uz svētkiem pasūtījumu skaits ir pieaaudzis, aktīvi strādājam gan mēs, gan ražotāji - pieprasījums pēc precēm šobrīd ir ļoti liels, tāpēc mēdz kavēties arī preču piegāde. Lielisku vakaru vēlot, BabyStore.lv komanda.

I Inga Inga 14.12.2021

Žēl, ka ātrāk šo neizlasīju! Pieredze identiska.

E Elllllla 26.12.2021

Arī neiesaku iepirkties šajā interneta veikalā. Komunikācija nulle. Anulēja pasūtījumu, nauda joprojām nav atgriezta. Pat no ārzemēm ir ātrāka piegāde.

I Ilzettt 28.12.2021

Piekrītu! Arī pasūtijumu tā arī neizsūtīja mums un nauda vēl joprojām nav atgriezta. Arī vajadzēja agrāk ieskatīties sūdzibas.lv, izskatās, ka uzņēmumam tā ir norma ar tik daudziem neapmierinātiem klientiem...