www.sudzibas.lv Baby Store slikts serviss

Baby Store - slikts serviss

Labdien! Noformēju pasūtījumu - komplekts HUPPA meitenei, protams, samaksāju. Tajā pašā dienā atnāca apstiprinājums, ka ir pieņemts pasūtījums. 7 dienā zvanīju uz veikalu.lai uzzinātu, kas ir ar manu sūtījumu. Kundze atbildēja, ka ir jāgaida vēl, taču pēc brīža piekrita parbaudīt informāciju. Izrādās, ka vajadzīgā izmēra komplekti vairs nav pieejami! Jautājums - vai viņi nepieejami tagad vai bija nepieejami 7 dienas atpakaļ? Kāpēc tik ilgi apstrādāja pasūtījumu? Ja es pati nebūtu zvanījusi pati, interesanti, cik ilgi es gaidītu savu pasūtījumu vai informāciju par to! Pie tam naudu sola atgriezt 14 ! dienu laikā, pie tam pircējam ir jāsamaksā nauda pasūtījuma brīdī. Ļoti jauka pieeja! Esmu sašutusi par tādu servisu!

06.12.2021

Atbilde no Babystore.lv Pārstāvja atbilde 07.12.2021

Labdien! Paldies par situācijas aprakstu! Saistībā ar tuvojošajiem svētkiem esam saņēmuši ļoti daudz jaunus pasūtījumus. Cenšamies tos apstrādāt pēc iespējas ātrāk, bet gadās arī situācijas, kad nevaram tos apstrādāt uzreiz! Var gadīties, ka prece tiek rezervēta citam klientam, kurš bija veicis pasūtījumu pirms Jums. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām. Jūsu situāciju izskatīsim un nauda Jums tiks atgriezta! Ar sveicieniem, BabyStore.lv