www.sudzibas.lv Baby Store Sliktas kvalitātes, apšaubāmas izcelsmes prece.

Baby Store - Sliktas kvalitātes, apšaubāmas izcelsmes prece.

Iegādājos divdaļīgu fotorāmi, kuram klāt nāca "masa" plaukstas vai pēdas nospiduma izveidošanai. Atverot iepakojumu secinu - rāmis ar masu (kas nebija masa, bet gan pēc izskata un smaržas atgādināja parastāko špakteļa masas pulveri) bija ietīts pārtikas plēvē, tam klāt instrukcija lauzītā latviešu valodā, kur teikts ka jābūt mālam, ko pamīcot, tas kļūst mīksts un var izveidot nospiedumu, vēlviena instrukcija angliski, kas saka ka jāpievieno 69 karotes ūdens un trešā instrukcija bija krieviski/poliski uz pusēm, kas saka ka ir jāpievieno 6-9 karotes ūdens, vēl citas norādes, kuras katrā instrukcijā atšķiras.
Izveidoju masu pēc sajūtām, jo māla tur nebija tikai pelēks pulveris, kurš bija cementveidīgs. Nospiedumu noņēmu un noliku lai nožūst. Nākamajā dienā viņš viscaur bija saplaisājis.
Intereses pēc salīmēju visu kopā un centos pārbaudīt kā ieiet rāmī - un tavu brīnumu, šai rāmi neietilpst nekas beizāks par papīra lapu!
Pilnīgi zemē nomesti 11.00€ !
Jautājums - kas tas bija par pūlveri un kur palika instrukcijā solītā māla masa?!