www.sudzibas.lv Baby Store Nekvalitatīva prece

Baby Store - Nekvalitatīva prece

Labdien! Rakstu šo sūdzību, lai citi arī būtu piesardzīgi, iepērkoties šajā veikalā.

Tātad, interneta veikalā babystore.lv pasūtīju bērnu ratiņus. Kad tos saņēmu, pamanīju, ka ratu riteņi izskatās ''nobraukāti'', tie bija netīri, arī pašu ratu audums bija nosmērēts, netīriem rokturiem, kaut gan pirku kā jaunus par pilnu cenu. Kad sazvanīju veikalu un izstāstīju, kas par lietu, jautājot, vai rati ir lietoti, pārdevēja atbildēja, ka neesot - viņi pārdodot tikai jaunus ratus. Beigās izjautājot pārdevēju, viņa atzinās, ka rati esot stāvējuši veikalā (kaut gan pēc riteņiem skaidri varēja redzēt, ka rati ir braukuši pa asfaltu. Pārdevēja piedāvāja iedot man atlaidi (to viņai vajadzēja darīt jau pasūtījuma brīdi, viņa taču zināja, ka rati ir lietoti) vai uztaisīt dāvanu karti nākamajam pirkumam (šaubos, ka kādreiz viņu veikalā vēl iepirkšos), bet es atteicos un tajā pašā dienā nogādāju ratus atpakaļ veikalā. Vismaz ar naudas atgriešanu problēmu nebija, uzreiz atdeva atpakaļ.
Esiet uzmanīgi un vienmēr pārbaudiet savu saņemto preci!

M momofone 07.08.2014

Briesmīgi! Kā vispār tā var apieties ar klientu? Totālas šausmas!