www.sudzibas.lv Baby Store Naudas piesavināšana

Baby Store - Naudas piesavināšana

Slikta pieredze ar šo internetveikalu, pirms veicat pasūtījumu - izlasiet atsauksmes un izvērtējiet nepieciešamību iepirkties tieši šajā veikalā!
20.03.24 veicu pasūtījumu internetveikalā, atlikumā rādījās, ka vēl viena šī prece ir. Galā saņēmu e-pastu, ka prece tika pasūtīta, nu labi, nebija problēma pagaidīt. 01.04.24 rakstīju vēstuli, lai uzzinātu, kur ir mana prece. Atbilde - piegādātājs vainīgs, rīt/parīt ir jāienāk noliktavā. Protams, nekādas ziņas. Rakstu atkal… atkal piegādātājs vainīgs - prece esot izsūtīta 03.04… paprasīju atcelt pasūtījumu. Atcēla, uzrakstīja, ka 14 dienu laikā tiks veikta naudas atmaksa. Gaidīju… ne ziņas, ne miņas. Rakstīju e-pastu, neatbild. Zvanu - Saka, ka nodos info grāmatvedei. Labi, gaidu vēl. Atkal ne ziņas, ne miņas. Zvanu atkal, atkal Saka to pašu, ka nodošot info grāmatvedei…. Kur jums tā grāmatvede atrodas, ka tik ilgi info līdz viņai iet? Un vai vispār kādreiz dabūšu savu naudu atpakaļ?

25.04.2024

P