www.sudzibas.lv Baby Store Naudas neatgriešana

Baby Store - Naudas neatgriešana

ŠAUSMĪGS IESPAIDS!
Tika veikts pasūtījums #341763, veikta arī samaksa €54.16 apmērā. Saņēmu e-pastu, ka neviena no manis izvēlētajām precēm nav pieejama. Lūdzu pasūtījumu anulēt. Internetveikals solīja atgriezt naudu 14 dienu laikā. Šis laiks jau ir pagājis, naudas kontā aizvien nav!
Uz e-pastiem neviens neatbild. Ar grūtībām sazvanīju operatoru, kurš dievojās 3 darba dienu laikā atgriezt naudu kontā. Kamēr nauda netiks atgriezta, sūdzību neizņemšu un vēlāk vērsīšos arī patērētāju tiesību aizsardzības centrā. Ļoti ceru atrisināt šo lietu, bet babystore.lv vairs neiepirkšos. Viss labais iespaids ir sabojāts. Neiesaku nevienam.

05.07.2024

Atbilde no Babystore.lv Pārstāvja atbilde 05.07.2024

Labdien, Anita!

Liels paldies, esam Jūsu ziņu saņēmuši gan šeit, gan facebook! Atmaksu uz Jūsu kontu veiksim! No sirds atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

👉 Šobrīd esam saskārušies ar sistēmas traucējiem un katru darījumu atgriežam manuāli. Cenšamies darīt visu, lai šo sistēmu atjaunotu.
Mūsu interesēs tiešām nav paturēt klientu naudu, tikai šobrīd atgriešana paņem nedaudz ilgāku laiku kā ierasts.

Ceram uz Jūsu sapratni!🌸

A