www.sudzibas.lv Baby Store Ļoti ilgi čakarā klientam prātu

Baby Store - Ļoti ilgi čakarā klientam prātu

Neiesaku pasūtīt preces šajā veikalā. No dienas uz dienu Jums atliks piegādi, kad prece būs noliktavā tad izrādīsies, ka tomēr nav vēlamā krāsa. Prāta čakarēšana. Kā tāds veikals mūsdienās var pastāvēt. Ļoti negatīva pieredze. Neiesaku.

K Kristine 23.12.2010

Pamēģiniet jauno apģērbu veikalu bērniem Rīgā, Kr. Barona ielā 25, piegāde iespējama arī pa pastu. Mums ļoti patika.

B bļitkotāja 08.02.2011

Diemžēl es arī saskāros ar šo problēmu. Pasūtīju bērnam mājiņu-telti.Norādīju vēlamo datumu, kad vēlos saņemt.Nākamajā dienā man bija zvanīts, taču darbā laicīgi nepacēlu klausuli. Vēlāk atzvanīju uz šo pašu nr. šoreiz man neviens neatildēja un tā vairākas reizes. Nu jau mēnesi nekādas ziņas, taču nešaubos, ka vasaras sākumā (varbūt!)(tad, kad man jau sen šo preci nevajag) atnāks man no pasta uzaicinājums saņemt pasūtījumu.