Baby Store - Bojājums

Neiesaku iepirkties šajā veikalā. Pēc ilgiem perfektās gultiņas meklējumiem, pasūtīju mazulim gultiņu, kura tomēr nebija pieejama. Atsūtīja alternatīvu, un tā pati bija sabojāta, kad to saņēmu. Uz gultas korpusa nonācis mazliet krāsojums, ko uzreiz arī nosūtīju e-pastā. Kad jautāju par atlaidi/pārrēķinu par saņemtu bojātu preci, atsūtīja tikai 10% atlaižu kodu nākamajam pirkumam, taču kods nedarbojās. Uzrakstīju, lai izlabo rēķinu un piešķir atlaidi - atbildes nebija nedēļu un beigās tik atsūtīja to pašu rēķinu vēlreiz, mudinot to apmaksāt, lai gan puse no precēm nemaz nebija pieejamas.. tas pats stāsts, ko raksta citi šeit. Lai gan speciāli atlasīju tās preces, kuras uzrādījās noliktavā pieejamas, lai nebūtu ilgi jāgaida piegāde.

08.05.2021

Atbilde no Babystore.lv Pārstāvja atbilde 17.05.2021

Labdien! Paldies Jums par ievietoto atsauksmi, tās mums palīdz uzlabot mūsu servisu un izprast, ko varam uzlabot! Mums ir žēl, ka Jums mūsu veikals neapmierināja un mēs Jūs saprotam.
Vienmēr iesakām mūsu klientiem neskaidrību gadījumā gan sūtīt e-pastu, gan arī aicinām izmantot mūsu informatīvo tālruni, kas pieejams mūsu mājaslapā.
Par preču pieejamību internetveikalā ir norādīts, ka ''preču daudzumam ir informatīva nozīme, '' jo vēlamā prece var būt jau rezervēta.
Ļoti ceram Jūs gaidīt mūsu veikalos atkal!
Jūsu BabyStore.lv

H