www.sudzibas.lv Baby City Slikts serviss

Baby City - Slikts serviss

Maldina cilvēkus ar darba iespējām. Interviju jāgaida nedēļu no brīža, kad piezvana un aicina uz interviju. Saka, lai intervijas dienā vēršas pie Jūlijas, bet sagaida Svetlana. Bet pati galvenā, kas visu bīda ir Viktorija.
Pēc intervijas rada sajūtu, kad ņems darbā, sakot, lai gaida zvanu no Viktorijas. Zvanu tā arī nesagaidu pēc dienas.. Divām. Kad zvanu, lai apjautātos, kādas ir manas izredzes, atkal Sola, ka dienas laikā piezvanīs. Atbilde: mums vēl jāapspriežas. Ko tur daudz apspriest? - palīga darbs noliktavā, preču pieņemšanā un izvietošanā ir salīdzinoši vienkāršs un neprasa lielu apmācību.

Saprotu, ka šī kantora metode ir klusēšana un ignorēšana, nevis tā vietā lai pateiktu vārdu "nē! ".

02.03.2022

Good Intentions 03.03.2022

Acīm redzot ir arī citi kandidāti vai gaida vel kandidātus. Pa lielam ir tāda attieksme, kad zvana tam ko pieņems, bet uz pārejiem netērē laiku.

A ALeske 03.03.2022

Droši vien ir arī citi kandidāti, tapēc arī jāapspriež, jāgaida. Cerams, ka viņi tevi nepaņems darbā, žurkām noliktavā nav ko darīt.

J Jopa 26.03.2023
Ļoti labs servišs.

Paldies par paciņu kuru ļoti ātri pēc pasūtijuma saņēmu! Turpmāk arī iepirkšos jūsu veikalā.

S Sudzibas.lv Admin 16.04.2023