www.sudzibas.lv Baby City Slikts serviss

Baby City - Slikts serviss

Nav iespējams sazvanīt, uz e-pastu neatbild. Galvenais ir savākt naudu un pēc tam vairs tu neesi vajadzīgs. Savas kļūdas viņi netaisās labot, pats dabū zvanīties pa kurjeriem un meklēt preces. Slikts, slikts klientu apkalpošanas serviss. Jau mēnesi gaidu savas preces, bet nekā. Nevienam neiesaku iepirkties babycity.lv, ja nu vienīgi gadu varat gaidīt savu preci.

18.12.2021

B

M mahal 18.12.2021

Pilnībā piekrītu! Pasutiju preci ar iznemsanu Saga , bet pec divam dienam aizbraucu un prasiju vai varu sanemt preci. Lika gaidit apstiprinajumu kuru vel sodien nesu sanemis! Par preci ir samaksats un ierodoties veikala redzeju manis pasutitas preces uz vietas bija, bet nevareja izsniegt kamer nav e veikala pasutijums apstrasats.
Ja gribi atcelt un nopirkt uz vietas preces tad rekinies ar +30 % pie cenas :)
Pilnigs mesls

R rks 22.12.2021
slikts serviss

Nevienam neiesaku iegādāties neko no šī internetveikala, klientu apkalpošana zem katras kritikas. Neesmu saņēmis ne preci, ne atgrieztu naudu.

S Sudzibas.lv Admin 02.02.2022