www.sudzibas.lv Babrāni Babrāni Jānis ar Daini un Dzenis Aivars

Babrāni - Babrāni Jānis ar Daini un Dzenis Aivars

Labdien!
Neiekrītiet gan attiecībās, gan arī tīri fiziskā veidā -
Minētie celtnieki maskējas zem pamatīgumaa attiecību sākumā. Jānis, Aivars prot draudzīgi runāt sava labuma gūšanai. Sola augstu kvalitāti un pašslavējas, lai gūtu darbu.
Beigās darbs tika uzticēts skolaspuikam. Paši kontrolēt nebrauca.
Kad kontrolējām un kļūdas izlabojām - iestājās !KARA (nemaz nav pārspīlēts) ! situācija! jo - AR KĀDĀM TIESĪBĀM JŪS (tas ir īpašnieks un pasūtītājs) MMŪŪSS (TAS IR DIEVUS) pārbaudiet, kā jūs to vispār iedrošinaties?
Lieki piebilst, ka pašu kļūdu laicīga novēršana šajās pārbaudēs aizmirsta.
Beigās vēl 1000 LS vērtībā darba palīglīdzekļi tika savākti nākošajam viņu objektam, bet šajai mājai vēl darbi turpinājās!
Atstāja mīksti apklātu pagrabu, caur šo pārsegumu nejauši iekritu savas jaunbūves betonētajā pagrabā - labi, ka vēl nerakstu no viņsaules.
Par aizrādījumiem viņu atbilde ir - tās ir muļķības, vai ko jūs MUMS uzbrūkiet, jeb cita demagoģija!
Ja šos cilvēkus pilnīgā pašplūsmā turēsiet - būs miers attiecībās, bet kāds darbs - tas atkarīgs no viņu DIEVIŠĶĀS gribas - un pamēģiniet tiekai iebilst - varat sagaidīt atriebīgu attieksmi.
MĪĻIE - NEIEKRĪTIET!

T

I IEVIETOTĀJS 01.06.2010

MORĀLI DEGRADĒJUŠIES - PAR KRITIENU PAT CILVĒCISKU LĪDZJUTĪBU NESAŅĒMU bija gan norāde no PADEBEŠIEM - ka dīvaini gan viss notiekot !!!. Man redzamā dīvainība ir tikai tā, ka var pagrabu pārsegt ar ruberoīdu un dēļus mierīgi savākt - vai nav vienalga kurš nejauši iekritīs liekot pussolīti par tālu ?