www.sudzibas.lv AZwebagentura.lv Sliktas kvalitātes pakalpojumi

AZwebagentura.lv - Sliktas kvalitātes pakalpojumi

Vairākus gadus izmantoju AZwebagentura.lv hostinga pakalpojumus un beidzot tiku vaļā no viņiem. Neiesaku sadarboties ar šo kantori - darbs tiek padarīts ļoti pavirši, lēni un visas problēmas tiek noveltas uz klientu. Vairākkārt esmu teicis viņiem, ka gribu pārtraukt visas saistības, bet viņi to ir lgstoši ignorējuši un par domēnu vēl joprojām ir jāmaksā. Arī šobrīd mājas lapa nedarbojas, un AZwebagentura.lv atsakās risināt problēmas aizbildinoties ar solījumiem, kuri nekad netiek izpildīti laikā un uz pamatotiem pārmetumiem atbild ar personiskiem apvainojumiem. Nekādā gadījumā neizmantojiet šī kantora pakalpojumus.

X

E evital 19.01.2014

Pilnībā piekrītu iepriekšminētajam komentāram - ar šo hostinga provaideri neiesaku sadarboties, ja vien nevēlaties ilgstošas problēmas. Nevēlēšanāss operatīvi un godprātīgi risināt mājaslapas tehnsiskās problēmas ir šī uzņēmuma ikdiena.

A AZwebagentura 27.08.2014

Ļoti cienījamais Xters,

par cik mums nav klientu, kuri tik "ļoti ilgstoši nespēj tikt vaļā" no tik nekvalitatīviem hostinga pakalpojumiem, tad mēs nespējam Jūs pat identificēt, lai piedāvātu kādu kompensāciju. Aicinam laipni izmantot mūsu Online sazināšanās formu, lai izrunātu Jūsu case.

Ļoti ceram, ka padosiet ziņu, jo mēs tiešām nevēlamies šādus apgalvojumus, par ko Jūs minat, ignorēt.

Tāpat ceram, ka neturpināsiet rakstīt nepamatotus, un pats svarīgākais, nepatiesus apgalvojumus, kuriem nav nekāda pamata.

Ar cieņu,
AZwebagentura.lv vadiba

www.azwebagentura.lv

W whitelight 25.03.2015

Ja nemaldos, tad azwebagentura.lv ir tas pats Martins Silgals un SIA Etilts?
Par viniem te sudzibas.lv jau ir ne parak spozas atsauksmes :)

T Tomas1968 22.11.2016

Martins Silgals - Открытый гей, не отказывается позабавиться с молодыми мальчиками, на деньги которые украл у людей