www.sudzibas.lv Автошкола СУПЕР автошкола!

Автошкола - СУПЕР автошкола!

Всем рекомендую автошколу "Koni"!!! Очень хорошо подготавливают курсантов по теории и по практике вождения. Теорию мне преподовала Ирина, которой могу сказать только: "БРАВО!"- все очень понятно и доступно объясняет. Инструктор мне попался тоже отличный-опытный, спокойный, аккуратный, вежливый и вообще высоко квалифицированный инструктор! Если Вы не хотите выбрасывать деньги "на ветер", то запомните имя моего инструктора - ДМИТРИЙ Тимонин!!!
Поэтому ВСЕМ советую поступать в автошколу "Koni"!!!

T

A Aigars 05.12.2008

skolka tebe zaplatili za reklamu.

T Taisija 15.12.2008

Люди, считающие деньги способными все сделать, сами способны все сделать за деньги
БУАСТ Пьер

T Taisija 15.12.2008

Уважаемый Айгар! Вы свою энергию в следующий раз лучше тратьте на изучение русского языка, а не на язвительные и необоснованные комментарии!

K Kido 15.12.2008

Es ar mācos šitajā autoskolā. No sekretārēm un teorijas pasniedzējas Lindas attieksme vienmēr bijusi pretimnākoša, pozitīva un laipna. Ja pats vēlies mācīties un kaut ko saprast, tad visi nāk pretī, saprotami izskaidro, uzzīmē, parāda piemērus utt. Viņi pat "muļļājās" ar tiem, kas kavē nodarbības un netiek līdzi. Teorijā praktiski katrā nodarbībā ir kontroldarbs par iepriekšējām tēmām, tā ka tas neļauj atslābt zināšanām un ir tikai pluss. Par maksāšanām gan man liekas viņi pieklājīgi bāž batonus ausīs. Uzrakstīts un izskaidrots ir kaut kā baigi pievilcīgi priekš klienta, bet kad pienāk laiks reāli maksāt, tad atklājās vēl sazin kas. Tad tu sāc domāt - vai nu tu esi losis un neesi sapratis vai tevi vnk čakarē. Piemēram, jāsamaksā par pirmajām sešām braukšanas stundām un tad var sākt braukt. A kas tās pa 6 mistiskām stundām? Kur man viņas vajadzēs? Aizgāju uz pirmo braukšanas nodarbību un konkrēti aplauzos, jo instruktoram izrādās ir jāpiķo dubultā un uzreiz. Teikts, ka obligāti jānobrauc 14 stundas. Nu kas tad tas ir 14 stundas - 140 ls, fufelis. A izrādās obligāti jānobrauc 14 nodarbības (1 nodarbība = 2 stundas), tātad 280 ls. Bet tā kā reāli nevienam nepietiekot ar 14 nodarbībām (tā man teica instruktors), tad piķot sanāk vēl vairāk. Ar medicīniskās izziņas dabūšanu arī mazliet iebremzēja 2 nedēļu garumā. Par personālu varu teikt tikai labus vārdus, bet firmas stratēģija gan liek aizdomāties...

D Dimich 16.12.2008

Uvazaemij Kido, esli vi ne v sostojanii ponjatj 4to eto za 6 4asov to vam ne4ego delatj na dorogah. Dorogi ne dlja slabih umov. Za 14 4asov neljzja statj voditelem i instruktor praviljno govorit, vam daze 28 4asov budet malo. Esli davatj prava posle 14 4asov, to daze iz domu budet stra6no vijti!!! A 4to kasaetsa avto6koli KONI, to eto lu46aja 6kola na dannij moment, oni ne vimogajut denjgi, a vipuskajut professionalov. Esli vam nuzni prosto prava, to idite v druguju 6kolu. Ja u4ilsja v KONI i znaju o 4em govorju, eto dejstviteljno siljnaja 6kola i lu46ie instruktora!!!Oni znajut svojo delo!!! Sovetuju vsem!!!

K Kido 16.12.2008

Kā tu vari zināt, ka Koni ir paši labākie? Esi mācījies arī visās pārējās autoskolās? Tad jau jā, tad tev ir ar ko salīdzināt... :) Jā un paskaidro man lūdzu, kas ir tās 6 stundas!

D Dimich 17.12.2008

6 4asov idut na poslednii vozdenija.Esli ti ujdew k drugomu instruktoru, kotorij ne rabotaet v etoj wkole, to on dolzen otkatatj eti 4asi besplatno. Eto elementarnaja strahovka dlja wkoli. Eto praktikuetsa vezde.

K Kido 17.12.2008

Nu paldies, tagad skaidrs. Šullē nekas nebija teikts par strahovku, kā tad lai parasts mirstīgais da tam dadomājās? :P

N Natasha 17.12.2008

ja toze u4ilasj v *Koni*, znaete kak ne ho4et instruktor otrabativatj eti 6 4asov (besplatnih ) dlja nego, i kak dolgo on ih otkladivaet, 4tobi ne provoditj, im ze ne vigodno

D Dimich 18.12.2008

Natasha, nuzno idti na wkoljnuju mawinu, eti 4asi instruktoru opla4ivajut.

I IRINA 10.04.2009

Jesli ne hotite katat'sja 135 voz'denij - idite v avtoshkolu KONI. Samoje dobroz'elatel'noje otnoshenoje, luchshaja ploshadka v gorode i Latvii, na shkol'nij ekazamen ne nuz'en dopusk instruktora, jesli vi schitajete, chto vi gotovi- vperjod!