AVT Multimēdiju Serviss - Ārprāts

Ārprāts!!!

Vajadzēja saremontēt Kodak fotoaparātu. Apskatos, ka pa garantiju tos remontē "AVT Multimēdiju Serviss". Iegāju viņu mājaslapā (šausmīga un ļoti novecojusi), kur adrese stāv Ķiršu iela 4. Aizbraucu darba laikā uz turieni (no Rīgas otra gala) - izrādās, ka viņi jau tur vairāk kā gadu nav! Bet juridisko adresi vai vismaz informāciju mājaslapā nomainīt nejēdz. Izrādās, ka viņi atrodas Maskavas ielā 42.
Labi, aizbraucu uz turieni un nodevu fotoaparātu. Izdrukāja kvīti, uz kuras arī visi vecie rekvizīti . Pēc dažām dienām zvana un saka, ka pa garantiju nevarot īsti taisīt, jo defekts manas vainas dēļ radies (iespējams, ir aizdomas, ka bērni ir aiztikuši). Piedāvā remontu par puscenu - pusi apmaksāšot ražotājs, pusi es. Izklausās jocīgi, bet es, protams, piekritu. Solīja nedēļas laikā gatavu. Paiet nedēļa - klusums. Zvanu, saka - nepaspēja. Paiet vēl nedēļa - joprojām nekā. Zvanu - nav paspēts. Nu labi... Paiet vēl 2 nedēļas, zvanu - kaut kas vēl neesot īsti labi, vajagot vairāk laika. Vēl pēc 2 nedēļām - joprojām kaut kas nav. Tā arī aparātu neesmu saņēmis. Klientu apkalpošanas līmenis vienreizējs!
Vienmēr runāju ar meistaru Aldi (cik saprotu, uzņēmuma vadītājs). Ārprāts, ne serviss!

T ToAndris 05.07.2011

Ļoti labs serviss! Īpaši labvēlīgs priekš lohiem!

E e 06.07.2011

Man kaut kā liekas savādi tā maksāšana 50/50. :) Ar datoru garantijām ir tā, vain nu maksā ražotājs vai nu maksā klients.
Klients maksā tikai tad, ja ir pierādāms, ka defekts radies ne ražotāja vainas dēļ. Nu parasti tie ir šķidrumi iekārtā, lūzumi, plaisas, dauzīti ekrāni, utt.
Nezinu, varbūt Kodakam kas savādāk, nekā IT tehnikai