www.sudzibas.lv Avikom, Baltkom Atslēgts internets (pusatslēgts)

Avikom, Baltkom - Atslēgts internets (pusatslēgts)

Praktiski nekādu sūdzību nebija bijis man pret šo firmu, ilgus gadus.
Taču dažus mēnešus atpakaļ sāka pienākt pa 2 rēkini mēnesī - apmaksāju tikai vienu katru reizi.
Skatos katru mēnesi summa tik pieaug, kaut gan rēķini pēc skata vienādi un ja jau apmaksāju norādot visus parametrus ta tak rēķinam jābūt samaksātam, tā tas vilkās līdz summa sasniedza 40 Ls itkā parāds. Un vienu dienu atnākot mājās internets izrādās neiet, atverās tik lapa samaksājiet rēķinu, bet man viss samaksāts!
Skatos parādās nummurs uz tās lapas - zvanu! Man atbild visi operātori aizņemti 67187457.
Labi atveru rēķinu griežu nākamo nummuru 67295804 atbild tas pats auto atbildētājs!
Darbā tieku pie interneta atveru avikom mājaslapu tur vēl divi telefoni, tavu brīnumu šis atbild:
+371 67480001 (pieslēgums), Tātad internetam turpinam slēgt klāt, uszinājis par manu situāciju dod man otru nummuru 67000777 un atkal tas pats autoatbildētājs, pilnīgi škrobe, ka nevar ko citu ierunāt uz tik daudz telefoniem! Zvanu atkal pieslēguma nummuram mani sūta uz Maskavas 322, respektīvi uz Baltkom, lai pasakot, ka Avikom sakarā. Interesanti, ka uz epasta vēstulēm arī neviens neatbild.
Tāda škrobe, ka jau samaksājis esmu sanāk mēnesi uz priekšu, ta vienkārši būtu atslēdzies no ši sviesta.
Nez vai savu pārmaksāto naudu maz ir iespājams atgūt, jo mēness jau pusē, bet internets, kā nav tā nav un nez vai parādīsies!!!

V

. . 14.11.2008

Labdien! Uzrādiet savu pieslēguma adresi! Ar cieņu Avicom!

V Vix 29.12.2008

Aizmirsu atrakstīt 2 nedēļu laikā Avikoms problēmu atrisināja.
Paši saprotat cik patīkami ir pavadīt divas nedēļas bez interneta.
Bet vakar internets atkal pazuda, redzēsim uz cik ilgu laiku šoreiz un kāds iemesls...

Avikom am - kāpēc man jāuzrāda pieslēguma adrese šeit, ja es jau esmu uzrakstījis vēstuli uz avikom epastu!?

E ezis 30.12.2008

Esmu priecīgs, ka tiku vaļā no šī provaidera, kamēr nekas neplīst tikmēr viss kārtībā, bet ja ir kaut mazākā aizķeršanās tad ir cauri vari skraidīt pie viņiem uz Barona ielu 33a, stāvi rindā, puse no cilvēkiem kur jau stāv lai atteiktos no interneta un beigās vēl nedēļu gaidi, kamēr kautkas notiks.