Aveline - sūdzība

Šā gada septembrī braucu ar prāmi uz Vāciju. Saņēmu bukletu, kurā norādīts, ka uz prāmja ir restorāns, bārs, veikals un kafejnīca. Man par lielu pārsteigumu uz prāmja restorāna nebija, kafejnīcas vietā ēdnīca, kurā par naudu paēst nav iespējams, jāiegādājas talons par deviņiem eiro, savādāk iekšā nelaiž. Veikala vietā kiosks. Visi ziņojumi tiek izteikti krievu un angļu valodā, no latviešu valodas ne miņas. Un interesantākais, ka prāmja atiešana aizkavējās uz divām stundām bez paskaidrojumiem. A klases kajītē pat tv pults nestrādā un dvieļi lietotie atstāti. Piedzīvojums bija nepatīkams.

A Annele 13.09.2009

Neticas! Parasti vienmer, ari viesnicas, jebkuras, kad kads padzivo, uzreiz kautvai pec dienas, uzreiz nak apkopeja, sakopj, un dvielus nomaina. Taka nevajag te nemties. Kas tad tas pa prami, a? Laikam pasutiji pedejako meslu, un tava istabina bija pagraba, kur bija trubas, zurkas skraidija, un loga pat nebija, + smirdeja pec izkarnijumiem. Tadu laikam biji panemusi sev kajiti. Apkopsana notiek vienmer, pat ja perc zemakaja klase. Es biju direktore uz kuga Tallin. Mani milulisi vienmer devas, visu sakopa, nomainija pec jebkura cilveka

J JanisM 14.09.2009

Pirms nedelas braucu ar so prami no Liepajas uz Vaciju, ari es biju parsteigts, ka dazas lietas ko Ave line piedavaja, nebija uz klaja, bet administratori laipni atvainojas par sagadatam neertibam, ka ta ir kluda. Nedomaju, ka vajag uzreiz ta negativi izteikties, ta ka es uzskatu, ka sis brauciens man sanaca loti leti, patletak neka ar Lidmasinu vai masinu. Ta ka neko sliktu par so kompaniju nevaru apteikt. Un ja runa iet par edieniem - tad 9 EUR es uzskatu bij taa verti, jo piedodiet par izteicienu, pierijos ka cuuka. Tik gardi nebiju sen edis - pateicos pavariem!!! :)
Par kaveshanos, domaju, ka ta nav globala problema, acimredztbij kada tehniska kibele, tev tas 2 st. ko no dzives atnema? Man reiz ar lidmashinu aizkaveja uz 5 stundam, unko tagad? :)

L LoLz 24.03.2010

2 st aizkaveejaas ar izieshanu... nu un par cik nokaveejaas ar ienaakshanu galapunktaa??? Vai tad tas nav svariigais??? Kaada raznjica, cikos iziet, ka tik laiciigi iziet! A kajite saprotiet... da tur tikai A vai B ir, un shkirba tikai ar logu vai bez! Cita runa ir par lux kajitem. Pultes domaa peec katra reisa kaads skraida pa kajitem un parslega tv lai parliecinatos vai baterijas pultei nav beigushas? Tak tapeec ir dezhurejoshais recepcija, kam paprasiit lai atrisina tavu beedu. Par dvieljiem... cits jautajums... ar ave atveeleetajiem liidzekliem un pramja nodroshinajumu, fiziski vienkarshi truuka to dvielju un veljas, ka arii apkalpes, kas vispar vareetu to visu pa 2h nomainiit. Tur gan lielais FUI liinijai.

J jekaterīna 08.07.2010

mans prāmis vispār no Vācijas ostas tā un neizgāja..paņēmu naudu atpakaļ un braucu caur Polija. It kā viņiem tur nebija samaksāts par pieturu un nelaida vācieši viņus... nav droša kompānija...man teica ka tā jau trešo reizi... bet man ar viengadīgo bērnu nebija sevišķi nebija patīkami braukt tādu gabalu, labi ka vēl karsti nebija.

O Oleg 31.07.2010

5 июля 2010 года из Любека не ушёл паром кампании Aveline . "Предупредили" об этом через час как паром уже должен был выплыть. Денег так никому и не вернули. Хорошо, что у многих машина... но была группа детей человек 50... что с ними было дальше - не знаю. Паром и на следующий день не пошёл. Очень не советую с ними связываться. У них это норма.

тут доказательство: http://www.youtube.com/watch?v=1PXUd2glm7E
подробности будут на моём канале позже.

I iw 15.09.2010

Ave Line- kantora razvodchikov! Bileti prodali, reis otmenili. Vashi denjgi, plani-ih ne volnujut.Denjgi bila vashi- stali nashi! Tochno. Rabotajut po principu 90 godov! V Evropu vlezli, a mentalitet...Gospoda, poberegite sebja! Ischite drugie puti!