Autoskola Krasts Instruktori - labaks instruktors

Labvakar,
Kadu laiku jau macos autoskola un ar savu instruktoru lidz eksamenam tiksu tikai pec gada - patstaviga laika vilksana, naudas iekasesana par neko utt.
Varbut kads ir macijies saja autoskola un varetu ieteikt kadu labu instruktoru, ja saja skola vispar tads ir!?
Deres ari instruktors no citas autoskolas.
Paldies jau ieprieks.

J jelena 19.01.2009

Viktors Minevs

B braucēja 21.01.2009

bet instruktoram tak nav obligāti jābūt no autoskolas, ieej www.instruktori.lv, palasi atsauksmes par tur esošajiem instruktoriem, tad drošības pēc vari pačekot arī instruktoru statistiku csdd mājas lapā. Es arī nomainīju instuktoru, jo pirmais neko neiemācīja, tikai stiepa gumiju un lika braukt tur, kur viņam savas darīšanas. Paņēmu instruktoru ne no savas autoskolas un nepilnu divu mēnešu laikā tiesības rokā.

E evelina 26.03.2009

Aivars Vuļs, ļoti labs, saprotošs, neko nevelk lieki garumā

A Arnis 07.06.2009

Tik tiešām Aivars Vuļs. Ļoti labs cilvēks, izgāju autoskolu ar liekas 6-ām braukšanām un beigu beigās nopirku šampanieti, jo biju tiešām apmierināts.

D devo4ka 07.06.2009

Vai tie instruktori nemēdz jaunās autobraucejas ievilināt mežā, lai ar viņām neķītri izrikotos????Man tāds info ari ir ienācis ausīs...tāpēc ari man nav tiesību, jo ļoti baidos no tādiem veciem, sirmiem onkulīsiem, kuri ved jaunās meitenes krumos un izmanto:(((((

I irma 13.07.2009

Vienīgais jaukais cilvēks autoskolā "Krasts" ir kungs, kurš pieņem braukšanas eksāmenu! Viss pārējais vienkārši murgs. Neiesaku Oļegu Temjaševu - velk laiku, iekasē naudu un īstenībā neko neiemāca.

G Gita 09.09.2009

Aivars Vuļs - iemācīs braukt pat galīgiem nejēgām.:)) Ļoti sakarīgs, prot labi paskaidrot, pacietīgs, nepaceļ balsi. Super instruktors!:)

R Raimonds 19.03.2011

Aivars Rulēēē! CSDD eksi ar pirmo reizi bez nevienas kļūdas! Instruktors pat uzslavēja! Viņš ir labākais!