www.sudzibas.lv Autoskola Gross Вarbinieku nolaidība

Gross Autoskola - Вarbinieku nolaidība

Autoskolas Gross sekretāres nav spējīgas atbildēt uz jautājumiem un palīdzēt. Un latviešu valodā nerunā un daža laba pat nesaprot, ko tu mēģini pateikt... tikai groza savas blondās smadzenes.

I inese 13.03.2008

varbuu tas ir tikAi vienaa filiaalee,bet par autoskolu GrOss varu teikt tikai to labaako,maacijos filiaalee pie cirka,un nju jau 2 meeneshus braukaaju ar savaam tiesiibaam,aTTIEKSME TUR IR SUPER,UN NEKAADU NOLAIDIIBU NO DARBINIEKU PUSES NEESU JUTUSI,VINIIGI RUUPES UN LAIPNIIBU:)MAN BIJA DIVI JAUKI PASNIEDZEEJI UN VNK SUPERPUPER INSTRUKTORE,TAA KAA AR SHO SKOLU ESMU LJOTGI LJOTI APMIERINAATA,UN VARU IETEIKT CITIEM:)

D Dace 26.03.2008

Pilnīgi piekrītu Inesei.Es mācijos Merķeļa 5 un esmu ļoti apmierināta, attieksme ļoti pozitīva.Gan no pasniedzēja, gan no instruktora.Arī sekretāre bija pretimnākoša, pie kam krievu tautības sieviete, bet ļoti labi pārvaldija Latviešu valodu.Pateicoties viņiem tiesības ieguvu triju mēnešu laikā!Grossu varētu ieteikt nebaidoties visiem saviem draugiem!

R Ruta 26.03.2008

Neko sliktu par šo autoskolu teikt nevaru, jo pati mācījos arī Merķeļa 5 un attieksme no administrācijas puses vienkārši super, pasniedzējs pilnībā pārvaldīja vielu un mācēja ieskaidrot pat visblondākajām studentēm CSN. Jau nedaudz vairāk par pusgadu varu lepoties ar autovadītāja apliecību un to ieguvu (pat neskatoties uz lielo studentu skaitu un instruktoru trūkumu) nieka 5 mēnešu laikā. Viennozīmīgi varu ieteikt šo autoskolu visiem.

P.S. Daudzkārt apkārtējo attieksme pret Tevi ir atkarīga no Tavas attieksmes.

P pincs 15.04.2008

Nu man piemēram nepatika instruktors Sergejs, kurš nevis māca kā braukt, bet vienkārši kliedz.Es maksāju naudu un par to uz mani vēl sakliedz?Nu nē!Ejiet pupās!Dabūju citu instruktoru un tiesības dabūju mēneša laikā.

I Inita 06.07.2008

Man arī bija atgadījums ar Ventspils Gross filiāli. meklējot, kura ir lētākā, pieteicos pa telefonu Gross.Man atbidlēja, ka noteiktājā datumā pulst.18.00 ir jāierodas ar pasi un 10 ls. noteiktajā datumā aizgāju. bez manis bija vēl trīs cilvēki.kordiorī nogaidījām 45 min un tad uzzinājām, no sarga, ka nodarbības nenotiek. Nākošajā dienā zvanīju, lai uzzinātu, kas par lietu, kāpēc tā notika. Man atvainojās un sarunājām citu datumu. Bet...pēc dažām minūtēm, man tā pati sieviete atzvanīja un saka, ka es neesmu nemaz tai grupā, ka grupa ir pilnā komplektā un varu tikai tikt pēc mēneša. Biju šokā. Laiks bija izšķiests par velti...