www.sudzibas.lv Autoskola Gross Slikta autosskola

Autoskola Gross - Slikta autosskola

Autosskola Gross ļoti slikta pieredze ar pašu autoskolu. Kad sākat teorijas apmācību visi pasniedzēji kategoriski uzstās par to, ka jākonsultējas pie vecākā instruktora Sandija Feldmaņa, kurš personīgi piemeklēs atbilstošo instruktoru. Vienvārd sakot piemeklē tādus kuriem darba nav. Nogāju uz braukšanām 40 pie instruktores Ingas. Katru dienu kavēja braukšanas citreiz pat 30 minūtes. Nauda Autosskola gross ļoti slikta pieredze ar pašu autoskolu. Kad sākat teorijas apmācību visi pasniedzēji kategoriski uzstās par to, ka jākonsultējas pie vecākā instruktora sandija feldmaņa, kurš personīgi piemeklēs atbilstošo instruktoru. Vienvārd sakot piemeklē tādus kuriem darba nav. Nogāju uz braukšanām 40 pie instruktores ingas. Katru dienu kavēja braukšanas citreiz pat 30 minūtes. Nauda nekad netika atlīdzināta. Regulāri kavēja ne mazāk kā 15 minūtes, beidza braukšanu 15 minūtes ātrāk. Visas braukšanas norunāja pa telefonu ar saviem tuviniekiem / bērniem par personīgām tēmām. 40 braukšanu laikā ne reizi neparādīja kā noparkoties vai apgriezties braukšanai pretējā virzienā. Instruktore mani iebiedēja par to, ka savas tiesības es nekad nedabūšu un par csdd eksāmenu es varu pat nesapņot. Officiāli tika reģistrētas tikai 13 braukšanas. Patstāvīgi sāku Gross meklēt instruktoru, kas būs laipnāks. Vienojos ar instruktoru aivaru, ka mācīšos uz manuālo pie viņa. Divas reizes pēc kārtas instruktors ar automātu atbrauca un abas reizes pēc braukšanas pateica, ka pa 10€ dārgāk būs. Vienu reizi šis instruktors nosnaudās, trīs reizes stundas laikā braucām pēc kafijas un godīgi sakot nekomfortabli izgulās ar mājas bokser šortiņiem ar atplestām kājām, nerunāšu vēl par to, ka šis instruktors pēc marihuānas smirdēja. Bet protams labākais ko es varu pateikt, ka Gross reputāciju izglābj viens fenomenāls instruktors karens. Šis instruktors netērē ne jūsu laiku ne naudu. 90% no gross skolēniem tiesības kārto pie karena un tas skaits, kas noliek ir apbrīnojams. Karens ir ļoti talantīgs un apbrīnojami labs intruktors un cilvēks. Protams varu pieminēt to, ka gross skolas eksāmenu būs ļoti grūti nolikt pat ar labām iemaņām, tas aizņemt var 4-5 reizes vidēji. Eksaminators sandijs nekad nesasveicinās ar nevienu kursantu ļoti nelaipns cilvēks. Neiesaku gross, bet iesaku karenu. Karens ir ļoti pieprasīts instruktors, bet varbūt būsiet tas laimīgais, kuram paveiksies!tes ātrāk. Visas braukšanas norunāja pa telefonu ar saviem tuviniekiem/ bērniem par personīgām tēmām. 40 braukšanu laikā ne reizi neparādīja kā noparkoties vai apgriezties braukšanai pretējā virzienā. Instruktore mani iebiedēja par to, ka savas tiesības es nekad nedabūšu un par csdd eksāmenu es varu pat nesapņot. Officiāli tika reģistrētas tikai 13 braukšanas. Patstāvīgi sāku gross meklēt instruktoru, kas būs laipnāks. Vienojos ar instruktoru Aivaru, ka mācīšos uz manuālo pie viņa. Divas reizes pēc kārtas instruktors ar automātu atbrauca un abas reizes pēc braukšanas pateica, ka pa 10€ dārgāk būs. Vienu reizi šis instruktors nosnaudās, trīs reizes stundas laikā braucām pēc kafijas un godīgi sakot nekomfortabli izgulās ar mājas bokser šortiņiem ar atplestām kājām, nerunāšu vēl par to, ka šis instruktors pēc marihuānas smirdēja. Bet protams labākais ko es varu pateikt, ka Gross reputāciju izglābj viens fenomenāls instruktors Karens. Šis instruktors netērē ne jūsu laiku ne naudu. 90% no gross skolēniem tiesības kārto pie karena un tas skaits, kas noliek ir apbrīnojams. Karens ir ļoti talantīgs un apbrīnojami labs instruktors un cilvēks. Protams varu pieminēt to, ka gross skolas eksāmenu būs ļoti grūti nolikt pat ar labām iemaņām, tas aizņemt var 4-5 reizes vidēji. Eksaminators Sandijs nekad nesasveicinās ar nevienu kursantu ļoti nelaipns cilvēks. Neiesaku gross, bet iesaku Karenu. Karens ir ļoti pieprasīts instruktors, bet varbūt būsiet tas laimīgais, kuram paveiksies!