www.sudzibas.lv Autoskola Gross Instruktors Sandijs Feldmanis

Autoskola Gross - Instruktors Sandijs Feldmanis

Instruktors Sandijs Feldmanis gandrīz vispār nebija ieinteresēts kaut ko iemācīt. Vairākas braukšanas nodarbības pēc kārtas viņš vienkārši dzina apkārt pa vienu un to pašu maršrutu gandrīz vispār neko nesakot un neizskaidrojot. Lieki nebūtu piebilst, ka bieži vien nodarbību laikā runāja pa telefonu pat nepasakot braukšanas virzienus. Visu apmācības laiku viņš pat neiedomājās mani mācīt parkoties un visu laiku minēja, ka skolas eksāmenam neesmu gatava. Kad nomainīju autoskolu un instruktoru atklājās tas, ka neviena mana braukšanas stunda nebija reģistrēta sistēmā kaut gan minimālās 20 un vēl divtik vairāk bija nobrauktas. Laikam nebiju tik bezcerīgs gadījums, ka pēc instruktora maiņas un pāris braukšanām Csdd eksāmenu noliku ar pirmo reizi.

Good Intentions 30.03.2023

Grosinieku es nevienam neieteiktu.

A amistad20007 22.05.2023

Šim ,,gudriniekam", kas šo ir rakstījis, vajadzētu labāk bērniem pasakas sacerēt, kuras būtu ticamākas par šo muļķīgo sūdzību, antireklāmas nolūkos. Sūdzība izklausās nevis pēc vāja kursanta, kuru kāds ir pabeidzis mācīt un sevi par varoni uzskata, bet gan pēc gaužām apbižota instruktora, kuru Sandijs par sliktu darbu ir nolicis pie vietas. Pati pie Sandija mācījos, sūtu pie viņa savus draugus un paziņas, tāpēc no sevis, daudziem bijušem un esošiem braucējiem, par Sandiju varu pateikt, ka ļoti atbildīgs, zinošs un profesionāls instruktors, kurš nevis nelaiž uz eksāmenu, bet ātrāk palīdz uz to tikt. Sandijs mani iemācīja būt drošai un pārliecinātai uz ceļa. Pazīstu viņa bijušos studentus, kuri šobrīd tik pat droši un laimīgi rullē pa Rīgas ielām. Cik zinu, šobrīd Sandijs pieņem skolas eksāmenus un koordinē skolas instruktoru darbu. Kā viņš var nelaist uz skolas eksāmenu, ja viņš pats tos pieņem? Nesen vēlējos savai draudzenei mācības pie Sandija sarunāt, bet viņam pieņemot tikai eksāmenus, nebija vietas un nosūtīja pie instruktora Aivara Tirzīša. Pēc draudzenes teiktā, arī šis ir lielisks instruktors. Par runāšanu pa telefonu, vispār ir murga kalngals. Visi kas pazīst Sandiju, zin, kā viņš strādā, zinās arī teikt, ka ar instruktoru pārsvarā var sazināties tikai rakstiski un braukšanas laikā nekādas ilgās runāšanas pa telefonu nenotiek. Totāls murgs.
Iesaku visiem šo instruktoru, bet ja Jums nepaveiksies pie viņa tikt, viņš noteikti palīdzēs ar instruktoru izvēli.

S Shewasafairy 07.01.2024

Tāda paša situācija bija man.
0 reģistrētie braucieni…
diezgan izdevīgi par skaidru naudu braucienus neierakstīt nekāda sistēma.