www.sudzibas.lv Autoskola Gross Trakais instruktors

Gross Autoskola - Trakais instruktors

Tiesības man jau ir daudzus gadus un braucu es katru dienu. Bet šis gadījums, kas notika, mani šokēja. Braucu kādu rītu uz darbu. Braucu cari Sauriešiem, tur ceļš ir brīvāks. Apdzenu auto ar uzrakstu Autoskola GROSS, Wolkswagen polo, pelēkā krāsā, viņš pēkņi pamodās pie stūres un piebrauca manam auto tik tuvu, lai varētu aimugurējā stiklā sakatīt viņa vidējo pirkstu ar zemtekstu, ja reiz apdzeni tad dragā uz 150.Mana auto ātrums bija 105, ātrāk pat nedomāju braukt. ja nepatīk apdzen un brauc tālak, nevis jātizlojas un savas ambīcijas jārāda.
Tas viņam nebija pa prātam un vin'š mani apdzina un strauji nobremzēja man priekša, gandrīz vai saskrējāmies. Tā es es braucu uz 105, viņš ārdījās man pa priekšu.
JAUTĀJUMS, JA ŠĀDS INSTRUKTORS ĀRDĀS PA CEĻU, KO VIŅŠ IEMĀCA SAVIEM SKOLNIEKIEM?

š

I Iveta Apine 05.05.2010

Mācījos es šajā skolā, kuru sauc Gross, un nevienam nenovēlu turp doties, pirmkārt pasniedzēja bija, cik mēs vēlāk grupā uzzinājām bijusī bērnudārza audzinātāja, un tādā stilā kā bija pieradusi strādāt bērnudārzā viņa mums skaidroja teorijas zinības, kuras viņai pašai nebija, atlika mācīties pašiem, instruktors bija tieši tāds kā šeit aprakstīja, rādīja uz ceļa visiem žestus, vienreiz pat izlēca ārā no mašīnas un ar vienu izkāvās, pats visulaiku svīda no stresa, kad biju pie skolas direktora, dīvaini, arī viņš uzveedās līdzīgi... Kautkāds trako nams !

F F U 11.09.2010

GROSS ir viena no visvienaldzīgākajām autoskolām. Viņi neparko neatbild, bet vaino klientu. Velk visu garumā, nokāš naudu.
Teorētiskā apmācība regulāri tiek atlikta uz vēlēku laiku. Pasniedzēji: vidējas kvalitātes (90% krievu).
Braukšanas instruktori mēdz pazust, neatbildēt uz zvaniem. BET autoskolas braukšanas eksāmenu iespējams nokārtot nemaz neizbraucot.
Tajā pašā laikā gROSS īpašnieks peldas naudā.