www.sudzibas.lv Autoskola Gross Pirmās palīdzības sertifikāts

Gross Autoskola - Pirmās palīdzības sertifikāts

Gribēju, brīdināt, par autoskolu Gross! Gross sertifikātu par pirmās palīdzības apguvi dod tikai kad iet kārtot CSDD eksāmenu! Nu tas ir no sērijas, viegli tiki iekšā, bet laukā gan nebūs tik vienkārši!:( Jo cik es sapratu eksāmenu Grosā ar pirmo reizi reti kurais nokārto!

в Валентина 08.10.2008

Это потому что школа заботится о своём рейтинге и отправляет на экзамен в ЦСДД только тех, кто действительно готов сдавать. а насчёт медецины - в Автоприексе тоже так.

M mamma 23.12.2008

vot imenno shkola zabotitsa toljko o reitinge, a ne o tom chtobi kachestvenno gotovitj k examenu v CSDD. v rezuljtate isportili sebe reputaciju. sam ushel uchitsa v druguju shkolu, zadralo platitj instruktoram za to chtobi otpravili na examen, na peresdachu... kogda pereshel v druguju shkolu, ne budu nazivatj kakuju, pozhalel, chto svjazalsa s grossom voobshe. uchenikov u nih mnogo, a popadajut na examen v CSDD malo.

C ceciilija 23.08.2009

man draugs visu nokaartoja pa pirmajaam reizeem un tiesi grosaa, viss atkariigs cik biezi un ciitiigi tu pats maacies

L Liva 10.07.2010

Es ari grosaa nokaartoju visu ar 1, reizi. Varu teikt tikai to labako par so autoskolu, ja tava attieksme pret darbiniekiem ir normala tad ari preti sanjemsi tikai to labako un lielako atsaucibu... Lielu paldies varu teikt t.pasn. Dacei Balodei un instruktoram Elmaram Lazdinam.
Bet priekškam tev ir vajadzīgs tas sertifikāts pirms Csdd eksāmena??

A Andris 14.08.2010

Līva - lai pēc iespējas ātrāk nomainītu skolu. Neiesaku vispār tur rādīties instruktoru dēļ.