LV RU
www.sudzibas.lv Autoskola Gross Cilvēku totāla čakarēšana!!!!!!!

Gross Autoskola - Cilvēku totāla čakarēšana!!!!!!!

Visu laiku notiek viens un tas pats- cilvēku čakarēšana.
Visu laiku tiek doti nepareizi laiki un datumu, kad ir jāierodas uz lekcijām/skolas ieksaiti, ierodoties viena saka:" uzgaidiet divas stundas līdz ieradīsies skolotāja", pēc ilgās gaidīšanas atnāku atpakaļ, viņiem ir pusdienlaiks un pēc kaut kādas lapiņas pie sienas, kur nekas nav minēts par pusdienlaiku man tas jāsaprot, un es tiku rupji izdzīta no telpas, sekretārei bakstot uz durvjīm piestiprināto lapiņu un murminot kaut ko pie sevis.

Un tad tikai uzzināju, ka tajā dienā ieskaiti vispār nevar rakstīt. katra saka savu! bet pirms tam pa telefonu biju runājusi ar sekretāri un noskaidroju, ka varu rakstīt tieši šajā datumā, kurā ierados. Tajā pašādienā uz grossu pēc stundas aizgāja mans brālis un viņam atļāva rakstīt darbu... ... INFORMĀCIJAS MAINĪŠANA UN SAGROZĪŠANA. CILVĒKU TOTĀLA ČAKARĒŠANA!

Visu laiku informācija tiek sagrozīta, tā nav pirmā reize, tas notiek... ik reizi, jau kādas sešas reizes. Tāpat bija ar medicīnas mācību. ierodos, izrādās, ka vispār nenotiek un ir pārcelts, bet nav paziņots, jo negrib tērēt naudu visus informējot par izmaiņām. Viņi negrib tērēt savu laiku un naudu savu klientu informēšanai- blondās sekretāres vārdi. Lika itkā grupas biedriem vienam otru informēt- bet kādā sakarā?? Kā var noinformēt cilvēkus, ja mēs viens otru nepazīstam un nekad nesarunājamies savā starpā...

Skolotāja bija sakarīga un ļoti labi iemācīja teoriju, bet sekretāres un Gross organizācija ir nulles līmenī!!!

Nevienam neiesaku GROSS!!! Bojāsiet tikai savus nervus, iztērēsiet lieki naudu un LAIKU!!!

Q

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes