Gross Autoskola

Ja kāds meklē autoskolu kur iestāties tad droši varu ietiekt autoskolu BCDE, kas manuprāt ir CSDD autoskola. Teorijas kursi 7 nedēļas. Māca ļjoti labi. Izskaidro visu ideāli. Instruktors bija vienkārši super. Nekad nebūtu domājis, ka var būt tik savaldīgs un mierīgs braukšanas instruktors kā Agris Kramfts. Viņš iemāca nevis grib tavu naudu! PS: Autoskolā nav stulbu pārbaudījumu pa vidu mācību kursam. Ir tikai teorijas ieskaite ar 60 jautājumiem un pieļaujamām 3 kļūdām.

J Janis 07.04.2006

Labi, ka tu vel neaizgaji uz -"Mustangs" autoskola-tur vispar instruktori dzer un sit pa rokaam!!!!

E Elena 24.04.2006

Jā, ļoti interesanti...Paskatījāmies, ka pēdējā gada laikā Merķeļa ielā teorijas pasniedzēji latviešu valodā ir bijuši tikai vīrieši, kā arī iepriekšējo desmit gadu laikā instruktors uz zila VW Passata pie mums nekad nav strādājis! Tālāk secinājumus izvediet paši...

A alse 03.05.2006

Par Grosu varu teikt ļoti sliktus vārdus par instruktoru Sergeju ar Golfu.Kāš naudu, kliedz uz apmācamajiem un beigās arī tiesības dabūt CSDD nav iespējams, jo viņš neko neiemāca, tai skaitā arī figūras ne.Nekad pie viņa neejiet.

J JUlja 07.08.2006

Ja toze tam u4usj,teoriju prepodajut otli4no,tolko s instruktorom ne povezlo :(

D Dāvis 29.08.2006

Jā...Agris ir labais! Tāda pacietība un pieksība! :) Bet BCDE māca arī slikti instruktori, tādi, kuri visu laiku pārmet nodarbības, kā Normunds piemēram...

N Nataļja 06.02.2007

ja tam uchusj(BCDE),i prepodavatelj(J.M.Radzinskij)-otlichnij,i instruktor(J.Igumnov)!!!!!

I Ivans 12.02.2007

po moemu v wkole BCDE zrja eti zamoro4ki s za4etami! Radzinskij suuuuper prepodaet,etooo mnoooooogimi ljudjmi proverenno,nuuu a ob instruktorax ja vobshe mol4u,eeestj paro4ka normaljniiix,aaa estj eto polnaja zhooopa,k primeru Strasts :/

R Ritmux 11.05.2007

Vislielaakais FUI! ir Favoriitam/Fortuunai! N-tos cilveekus zinu, kas tur izchakareeti un taa arii pie tiesiibaam nav tikushi! (Es tai skaitaa)

O Olga 28.08.2008

Я год назад закончила эту автошколу. Все екзамены сдала с первого раза. Инструктор по вождению был найден лично, т.к. автошкола ничего на тот момент предложить не могла (все были заняты). Теорию преподавали нормально, но и самой приходилось много заниматься! Не жалею о своем выборе и советую данную школу другим.