www.sudzibas.lv Autoskola Gross Nelaiž uz CSDD braukšanas eksāmenu

Autoskola Gross - Nelaiž uz CSDD braukšanas eksāmenu

Mācījos braukt pie šīs skolas instruktora vienu gadu. Mēģināju nokārtot skolas braukšanas eksāmenu 10 reizes pie 2 eksaminētājiem. Katru reizi piekasījās un atrada 1 - 2 kļūdas. Uz Csdd eksāmenu nelaida. Biju spiesta kārtot teoriju no jauna un griezties pie citas autoskolas instruktora. Nobraucot ar citu instruktoru dažas reizes, saņēmu pielaidi Csdd eksāmenam, kuru nokārtoju ar pirmo reizi. Tas pierāda faktu, ka autoskolas gross instruktors un eksaminētāji tīšām nelaida uz Csdd, lai piepelnītos pēc iespējas vairāk. Nevienam neiesaku mācīties šajā skolā, jo zaudēsiet laiku, lielas naudas summas un nervus.

Good Intentions 10.10.2022

No malas grūti teikt tīši vai netīši, bet atkal ja pavirši, tad arī kāds uz ceļa var ciest.

G Gulbenietis 10.10.2022

Retais gadījums, kad kursants nav bijis vainīgs. Nenotiek brīnums, ka pie cita uzreiz uz eksāmenu un uzreiz csdd noliek.

G Gonzo23 10.10.2022

Tur autoskolas nosaukumā jau ir pateikts - bēdziet, nekad uz gross, pārcenotie servisi un rezerves daļas jau bankrotēja, a naudu vajag atpelnīt, paspiedīs uz savu autoskolu, kur prāts iet uz firmu, kura bankrotē lēnām. Pats vienreiz mūžā aizvedu eļļu apmainīt mašīnai uz grosu, kad vēl servisi strādāja, paprasīja 100€, un tas bija ar 30€ atlaidi.

M MissAngel 19.11.2022

Tieši identiska situācija. Jau pagāja vesels gads. Tika nomainīts instruktors , jo iepriekšējais vilka laiku. Ar jauno instruktoru , diezgan ātri atradām kopīgu valodu. Un pielaida pie skolas eksāmena, kur atrod sīku kļūdu . Apstādina . Un pasaka , ka eksāmens nenokārtots un viss, jāiet atpakaļ pie instruktora. Un tā jau 2 reizes. Tiešām liekas, ka instruktors un tas kurš pieņem eksāmenus ir savā starpā sarunājuši. Ļoti žēl 😔esmu bez izejā. Un daudz naudas atstāju šai iestādei un nezin, cik vēl vajadzēs