www.sudzibas.lv Autoskola Gross Naudas izsūkšana

Autoskola Gross - Naudas izsūkšana

Par teorijas un braukšanas apmācību nav pretenzijas bet braukšanas skolas eksāmenu nolikt nav iespējams. Par braukšanas apmācība esmu iztērējusi 3 500 tūkstoši un mācos jau otro gadu. Cik vēl ir jāsamaksā, un cik gadus jāmācas lai beidzot man ieskaita eksāmenu? Viņi labi māca un labi pelņa naudu, pats nepamani cik laika un naudas aiziet. Jābūt kaut kādai mācības robežai bet viņiem tas neeksistē.

L Lailailai 16.06.2020

Varbūt nepieciešama instruktora, no malas, viedoklis. Atrodi kādu-kurš Tev neko nav parādā un kam Tu neesi neko parādā, un izbrauc. Paklausies ko sācis. Pastāv jau arī iespēja, ka Tu tiešām nemāki braukt, nespēj adekvāti reaģēt un vispār esi nepiemērota ceļu satiksmei pie auto stūres. Un pastāv iespēja, ka instruktors iedzīvojas. Īsāk sakot-verdzība ir atcelta.

W waka 16.06.2020

3500 tūkstoši :O

D Džumbo 16.06.2020

3500 tūkstoši? Iedod man 100 tūkstošus. Es tev gan tiesības dabūšu, gan auto uzdāvināšu.

R RXX 16.06.2020

Kādus komentārus dod instruktors jeb kāds ir pamats tik ilgām mocībām?

S Stonus 16.06.2020

Pirmkārt, var aiziet uz CSDD un tur nokārtot testa eksāmenu un ar to papīru Gross uzreiz atļaus ies kārtot CSDD eksāmenu, protams, ja testa eksāmens būs nokārtots.
Otrkārt, es pats esmu mācījies Grosā un eksāmenu izgāju ar pirmo reizi, tāpēc neticu, ka tur ir pie vainas autoskolas instruktori, bet gan māceklis!

Joe Rogans👽 16.06.2020

Haha nice, es ar 600€ tiku sveikā. Un 6 mēnešus braukšana 15x reizes