www.sudzibas.lv Autoskola Gross Braukšanas netiek atzimētas grāmatiņā - braukšanas laiks neatbilst reālajam.

Autoskola Gross - Braukšanas netiek atzimētas grāmatiņā - braukšanas laiks neatbilst reālajam.

Ir nobrauktas vairāk kā 30 braukšanas - grāmatiņā ierakstītas ir zem 10 braukšanām.
Braukšanas eksāmenu - pasniedzējs nokavēja un tika nobrauktas tikai 30 min bet bija paradzēta 1.5h
šadi tas notika jau vairākas reizes.
Instruktori naudu paņem skaidrā, bet pretī neko nesniedz - ne kvīti ne čeku - paskatīsimies kas vid par šo ir sakāms. Visatļautība

G

L Lailailai 21.11.2019

Kāpēc to grāmatiņu neturi pie sevis un katru reizi nelūdz (uzstājīgi) to aizpildīt? Un kurš traucē tikpat uzstājīgi pieprasīt kvīti par veikto samaksu? Es jau saprotu, ka tas nav normāli,-lūgt to, kas pienākas dabiski, bet tiklat anormāli ir rakstīt sūdzības par to, kas risināms uz vietas un autoskolā vai tālāk VIDā.

L Linda_J 23.12.2019

Skataties līgumu ar autoskolu. Iesaku visas apmaksas veikt bankā uz instruktora kontu. Tad visas nodarbības varēsiet pierādīt.